Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legbunkóbb...

Mi volt az eddigi legbunkóbb vagy legundorítóbb ajándék, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok rá?

2016. szept. 6. 14:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
WC-kefe. Karácsonyra kaptam egy évfolyamtársamtól. (Mindenki húzott egy nevet, és azt ajándékozta meg.) Legalább tett volna mellé szaloncukrot a bunkókám!
2016. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Suliban karácsonyi v mikulàsos ajándékozás. Egy sajàtkészítésū rongybabát(?) kaptam. Mosolyogva megköszöntem és elraktam a zacsival. ISZONYAT büdös volt(mellesleg ritka ronda), de nem mertem megbántani az illetõt, mert szegények voltak. Jó igaz ez nem mentség arra a szagra, de lehet h neki fel sem tūnt. Otthon kibõgtem magam, mert mindenki szupi dolgokat kapott és mellé édességet.

:(

Amúgy ekkor fejezte be ofõ ezt az ajándékozósdit, mert leesett neki a szitu.

2016. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
mit tudnak ittlepontozni?
2016. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sulis ajándékozást mi is pont ezért fejeztük be, mert voltak olyanok, akik le se sz@rták az egészet.

Az ofőnél akkor telt be a pohár, amikor 2 ember egymást húzta. (nem voltak barátok de ellenségek se)

Az egyik szépen készült, csoki, mikulás, meg tök jó kulcstartók stb, a másik meg szó szerint hozzávágott 2 darab szaloncukrot és kész. Az ofő akkor visszaadatta a gyerekkel a kapott ajándékcsomagot (ő meg visszakapta a 2 szaloncukrát), és kijelentette, hogy ez volt az utolsó ajándékozás, mert ilyen megaláztatást többet nem tűr el az osztályban.

Mondjuk igaza is volt. (az osztályunkban nem volt olyan, aki tényleg szegény lett volna, a srác sem volt az)

Nem értem amúgy az ilyeneket. Aki még ilyen kis gesztusra sem képes, abból egyáltalán nem tudok nagy érzelmi intelligenciát kinézni. Mellesleg mások is szóvá tették a srácnak, hogy micsoda bunkó paraszt volt.


Velem is történt hasonló.

Rokonéktól kaptam egy pezsgőt születésnapra azzal a kijelentéssel, hogy direkt nekem vették nemrég. Nem nagyon nézegettem, de másnap a kezembe került (kibontatlanul), és fel akartam rakni a szekrény tetejére addig is dísznek. Erre ahogy megvilágította a fény az ablakból, láttam, hogy úszkál benne valami. Az a pezsgő, amit ők direkt nekem NEMRÉG vettek, már 8 éve lejárt, tiszta penészes volt belülről. Akkor nagyon mérges voltam, mert ha nem veszem észre, és ne adj Isten beleiszok, akkor durva gyomorrontást kaphattam volna tőle.

Az én születésnapom után nem sokkal volt az illetékes rokon születésnapja, akkor visszaadtam neki szépen átcsomagolva, és amikor észrevette, közöltem vele, hogy eltévesztette a kukát, mert nem mi vagyunk a szemetes konténer, és hogy megihatja ő, ha ennyire gyomorrontást akar kapni.

Persze ment a mentegetőzés, meg hogy ők nem vették észre. Azóta befejeztük a velük való ajándékozgatást, de a társaságuk sem kellett többé.

2016. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Mikor már kb. 2 éve nem ettem semmi cukros dolgot, meg édességet és ezt már minden családtagnak meg rokonnak legalább háromszor elmondtam, és mégis mindenki hülye bonbonokat vett nekem szülinapra, de még karácsonyra is. Utána eladtam az összeset. Szerintem ez is bunkóság, hogy ennyire leszarják mit mond nekik az ember, inkább ne vettek volna semmit.
2016. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem két sztorim is van az iskolai mikulásbulival kapcsolatban, ráadásul mindkettőnek ugyanaz az illető a főszereplője :DD

Van az osztályban egy gyerek, aki 9. óta megállás nélkül szapul, meg kibeszél a hátam mögött, hülyeségeket terjeszt rólam és azóta se tudom, mi a kinja, de nem is érdekel különösebben.

És először 9.-ben, az első mikulás bulin húzni kellett neveket és pont engem húzott ki a 35 ember közül, erre azt hazudta az osztályfőnöknek, hogy saját magát húzta ki és visszarakott, hogy másnak adhasson ajándékot. Utána amikor az osztályfőnök kitette a lábát a teremből, jó hangosan, hogy mindenki hallja, közölte velem, hogy amúgy engem húzott elsőnek, csak nekem nem akar ajándékot adni..Mondjuk nem értem, hogy azok után, amiket csinál velem, miért neki áll még feljebb, ha neki kell nekem ajándékot adnia XD

A 2. sztori az 1 évvel későbbi mikulásbulin volt, a sors iróniája, hogy megint engem húzott ki, de ezúttal valamiért nem rakta vissza a cetlit a nevemmel, szóval tőle kaptam ajándékot. Csak azon a délutánon, amikor tartottuk a bulit, orvoshoz kellett mennem, ezért másnap reggel tudta ideadni a csomagot, amiben volt pár db szaloncukor, egy marék mogyoró, meg két megrohadt, penészes mandarin. És azt mondta, hogy jajj bocsi, csak az este folyamán megromlott...Hát én még nem láttam olyan mandarint, ami egyik nap még teljesen egészséges, aztán másnap meg már hót penész, de mindegy :D

18L

2016. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a rágós példás ember. :)


Nálunk ráadásul ofő azt találta ki, hogy van egy titkos angyalka, és 3 hétig kicsi ajándékokat csempészünk a másik padjára, majd a 3. lesz a nagy ajándék. Komolyan, mire számít az ilyen?

2016. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én 4 éve karácsonyra egy doboz fogyókúrás tablettát kaptam a nagybátyámtól, akin ráadásul volt akkoriban vagy 30 kg súlyfelesleg.
2016. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ált. ilyenkor nem túl őszintén, picit túljátszott módon negédesen mosolygok, hátha leesik nekik, aztán vkinek elmondom utána, hogy fú, bki, ekkora suttyókat... :D. Legszívesebben ott helyben megmondanám nekik a magamét, de mivel a legtöbb osztálytárs vagy rokon volt, hát inkább hagytam. Best of:

- használt plüss

- félig leeső fejű plüss

- osztálykarácsonyra egy nagyon giccses csillámos táncoló mikulásos figura meg egy db árva Dove tusfürdő, amit a gyerek anyja vmi 1 évvel azelőtt ajándékba kapott szettből szedett ki (még csak nem is illatos vagy vmi extra, egy sima fehér tusfürdő)

- kávés csoki, amikor az illetőnek már 3x megmondtam, hogy ha van vmi, aminek az ízétől hányok, az a kávé

- 20 évesen a leggagyibb kínais, üvegnek tűnő, de olcsó műanyag nyaklánc, amit kb. 5 év felett nem adnék senkire

- nagyanyámtól kaptam egyszer egy ilyen pici csomag, használhatatlan hajgumit (pici, nem rugalmas, mállós)... de nem is ez volt a poén, hanem hogy azt mondta, hogy ezt nekem vette, becsüljem meg magam kb. (nem nagyon bírt)... aztán 1 órával később megláttam a magazint az asztalán, amihez adták ajándékba, és tudtam, hogy azt magának amúgy is járatja, szóval még a képembe is hazudott

- ugyancsak nagyanyámtól egy levél (életében egyszer írt levelet) 12 éves koromban szülinapomra, amiben virágnyelven szidott, hogy túl gyerekes vagyok...

2016. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!