Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gebézi a nem túlsúlyosakat...

Aki gebézi a nem túlsúlyosakat, az nem gondolja, hogy ez ugyanolyan, mint mikor a túlsúlyosakra mondanak hasonlóan negatív jelzőket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%
Mert aki kövér, azt nem szabad diszkriminálni és sértegetni mert biztos beteg és nem tehet róla. Ellenben az teljesen korrekt és elfogadott, hogy egy vékony emberre a huszadik rokon meg a szomszéd néni azt mondja, hogy "biztos bélférges vagy, menj orvoshoz."
2016. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miért lett kitörölve az előző válaszom?
2016. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocs nem lett kitörölve. szóval ezt akartam írni:

Sziasztok.Szerintem senkit nem kell elítélni a külső megjelenése miatt.Van olyan vékony ember akinek évekbe telik folyamatos edzéssel hogy pár kg-t magára rakodjon.És ha abbahagyná egyből le is menne a plusz kg.Olyan is van aki hihetetlen sokat tud kajálni,és kajál is,és közben full vékony,és olyanok is vannak akik aránylag nem esznek sokat,közben rendszeresen mozognak,és mégsem tudnak vékonnyá válni.Vajon hol az igazság? Talán inkább egymás belső lelki világára kéne kíváncsinak lennünk,és nem ránézésre fújjogni,mert az nem méltó egy emberhez sem.Az valami más szint.Valami alantasabb.

2016. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
29%

Nem, mert nem ugyanolyan :D Nyilván egyik se intelligens megnyilvánulás, de össze sem hasonlítható. Nyilván bántó, ha valakit legebéznek (gondolom), de ettől függetlenül egy sovány ember mindig önmagát látja az újságban, a tévében, a videoklipekben, tehát megerősítést nyer a társadalomtól, hogy ő a kívánatos, a szép, az okos, akármi. A kövéreket meg MINDENKI cs-szteti, a filmekben is max poén csattanójának írják be őket, vagy a lúzer havernőnek, ha egyáltalán.

Össze sem hasonlítható kategória a kettő, az egyik mögött kollektív társadalmi diszkrimináció van, a másik mögött meg csak néhány f-szfej, aki szeret másokat b-sztatni.

2016. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
# 14: De, ugyanolyan. Nők esetében még részben igazad is van, de egy sovány férfi hol látja önmagát? Mindenhol az izmos férfiakat mutatják, úgyhogy egy sovány férfi ugyanúgy érezheti magát rosszul.
2016. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

"az egyik mögött kollektív társadalmi diszkrimináció van"


Férfiak esetében a soványság mögött is van. Nem 1-1 ember szájából hangzik el, hanem eléggé általános, hogy "X kiló alatt nem is férfi", meg hogy "olyan sovány, úgy néz ki, mint egy kislány".

2016. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát, én már számtalanszor olvastam ezt a kutyák játszanak a csontokkal megjegyzést is több helyen is, és időnként szívesen bemosnék ezeknek az idiótáknak, akik terjesztik ezt a baromságot. Szóval nem gondolnám azt, hogy a túlsúlyosaknak rosszabb, aki nem túlsúlyos (akár csak átlagos, akár vékony és nem tud hízni - mert ilyen is van), azoknak ugyanúgy pocsékul esnek az ilyenek.
2016. szept. 8. 14:05
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező aki ezt a kutyák játszanak csontokkal hülyeséget terjeszti, az általában egy buta sértett hájpacni :D Ő maga is tudja hogy sokkal kivánatosabbak nála a vékony lányok, és senki nem választaná az ő ocsmány löttyedt hájas testét... ezért irigységből próbálja ilyen béna dumákkal lehúzni azokat akik jól néznek ki. Csak hát ugye ezzel semmire nem megy, mert maximum a hasonló sértett kocák értenek vele egyet, a férfiak nem. Én legalábbis lehánynék egy ilyen irigy sértett dagadt nőt ha szexelnem kéne vele :D
2016. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
43 kiló vagyok,soványoztak már le,de nem vettem sértésnek.
2017. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!