Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 16 évesen 42 kiló vagyok,...

Ha 16 évesen 42 kiló vagyok, az normális? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Azok közé tartozom, akik bármennyit is esznek, nem látszik meg rajtuk, mert nagyon nehezen híznak. Lehet ha ennek köze van a genetikához is, mert apukám is ilyen vékony testalkatú mint én. Áltlában nem eszek se túl sokat, se túl keveset (ez függ az étvágyamtól is), és 42-43 kiló között "ingázom".

2016. júl. 15. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
És milyen magas vagy?
2016. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb 160 cm
2016. júl. 15. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
heti 2 edzéssel gyorsan kipattintod magad, csak ésszel csináld, ne Rubint Rékásan.
2016. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A lány valószinüleg már sportol valamit, szóval inkább hízni kéne.

Sajna ez a súly már egészségtelenül kevés, minimum 8 kg kellene.

2016. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Én 19 éves vagyok, 158 centi, 41 kg. Én is genetikailag vagyok ilyen, rendszeres sport mellett. Én nem érzem magam különösebben vékonynak, inkább sportosnak. :)

Szerintem normális és minden rendben van veled. Egyszerűen csak ilyen a testalkatod. :)

2016. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy esetleg sportol, még kellene rá izom... S azt még el tudom képzelni, hogy valaki nem tud zsírt felszedni, mert genetikailag olyan, hogy ahhoz olyan rengeteg étel kell, amit nem képes megenni, de ha többletben rendesen edz és pihen, akkor nincs az az isten, hogy ne szedjen fel izmot.

Persze ha vékony akar maradni, az más kérdés. Látni s főleg érezni kell, hogy ez egészséges súly-e számára egy jó életmód mellett. Vannak nagyon vékony, de egészséges emberek. Az, hogy statisztikailag ez mit ad, nem számít egyénszinten. A súly pedig nem olyan kicsi, hogy tuti egészségtelen legyen, akármilyen testalkatú, genetikájú, izomzatú is az ember.

2016. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 17. 20:10
 8/9 anonim válasza:
Elég kevés
2019. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha világ életedben vékony voltál és genetikailag vagy ilyen, totál rendben van. Én ugyanilyen paraméterekkel rendelkezem 20 évesen, vékonynak mondanak de gebének semmiképp mert edzem mellette. Ha gyors az anyagcseréd ez ilyen :D egyébként aki nagyon keveselli, az gondoljon az arányokra. a 160 centi az nagyon alacsony, az ideális testsúly hozzá ilyen 45-50 kg.
2021. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!