Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merik a rendőrök megállítani?

Nem merik a rendőrök megállítani?

Figyelt kérdés
Ma jövök haza melóból az autómmal két sávos főúton és láttam,hogy egy rendőrautó kivan állva a benzinkútnál.Nem tudom Magyarországon hogy van,de itt rá szabad menni +10km/h a táblán írt értékre.Szóval 50 es táblánál még 60 ig elgurulhatsz.Direkt lassítok 55 re,hogy ne legyen gond,erre a másik sávon egy fekete audi(Elég fiatal gép volt,szerintem 10 millán felül van az értéke) elhúz mellettem.Simán ment 80-90 et városközt 50 es táblánál a rendőrök szeme láttára,de azok meg se b...szták.A drágább autót nem merik megállítani,de egy átlag embert minden apróságért megbüntetnek.Hogy működik ez?Mitől félnek?
2016. szept. 9. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sebességmérés miatt voltak ott a zsaruk, akkor lefotózza a traffipax, és a rendszámról már tudják, hová kell kipostázni a csekket.
2016. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Miután százzal elhúzott mégis mit tudtak volna vele kezdeni? Mire utána indulnak már sehol sincs.
2016. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy egy szabálysértőt ha meglátnak beugranak és utána erednek. Eleve mire elindulnának már azt se tudnák merre menjenek, ráadásul a rendőr valamilyen oknál fogva van kirendelve egy adott területre, nem fog csak úgy elmenni onnan, kivéve ha olyan az eset. Ha pedig éppen mértek, akkor szépen megy majd ki a csekk az audisnak nem kell utána futni.
2016. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt nem úgy működik mint az amcsikán, hogy utánamegy és megbünteti, max figyelmeztetni tudja, mert nincs a kezében kézzelfogható bizonyíték miszerint gyorsan hajtott. Érted, most bíróságon azt mondja, hogy "hát izé, igen, láttam, hogy a belső sávban ment 80-90-el"... Nem. Ha gyorshajtásért megbüntetnek akkor legyen róla fotó.
2016. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyek az országban, ahol bizonyos embereket nem büntetnek meg. És valóban nem merik őket megállítani.
2016. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!