Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek depis? Vagy kiéget?

Szerintetek depis? Vagy kiéget?

Figyelt kérdés
A haveromrol lenne szó. Az a lenyeg hogy vopt neki egy kapcsolata. Tök jo volt vele minden stb. Mjndig mosolygós volt, a kapcsolata előtt is az volt. Jo kedvű. Élte az életét mint a legtöbb fiatal. Nem sűrűn találkoztunk. Most a legutóbb amikor isszefuttunk. Olyan total komoly volt. Mondta hogy elege van az ismerkedesbol mert uzy erzi nem eleg jo srnkinek sem. Nem kell senkinek. Abba hagyta az edzest is. Azelott egy nagy darab ember volt. Sikerult lefogynia egy nar alatt 20 kilót... kerdeztem tole pl azt hogy megy az edzés. Mondta hogy sehogy, kb 6 honapja nem csinált semmit (latszik is rajta mert elkezdett vissza hizni). Kerdeztem tőle nem akar terazeni az embereknek. Azt mondta hogy minek? A sok felszínesnek. Meg hasonlók. Tökre negativ volt. Nem ismerkedik. Nem nagyon jar el sehova sem. Az az igazság hogy ő homoszexualis. Kicsit fura, ahogyan kivettem a szavaiból total lemondott a ugymond az ismerkedesről. Meg a szexrol is. Azt mondja megundorodot a sajat fajtájától. Meg hogy bánja hogy nem hetero... Jo barataok vagyunk. Kicait feltem őt mert nem ilyen volt... Eljart bulizni, ismerkedni. Pozitiv ember volt. Most meg pont az rllenekezoje. Kivancsi volnék a velem3byetekre hox szerintetek mit tegyek. Amugy en is meleg vagyok.

2016. szept. 11. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az írtak alapján depressziós ,szerintem.
2016. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit éget ki?
2016. szept. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Depresszió a frászt! Kamaszkori világfájdalom. Kinövi.
2016. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
26 evés. Majd rendbe jön. Amugy köszi a valaszokat.
2016. szept. 15. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!