Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok tanulni/ügyeket intézni olyan napokon, amikor egész nap ráérek és itthon vagyok?

Figyelt kérdés

Semmi, de abszolút semmi motivációm nincs ilyen napokon. Hétvégén, ha nem megyek sehova és nem ér rá senki, akkor itthon vagyok két napig és netezek, pedig kéne tanulnom, vagy akármi, még egy epilálásra se veszem rá magam könnyen. :D

De aznap, amikor már voltam suliban vagy ahova mennem kell, akkor könnyebb, tehát ki kell mozdulnom és csinálni kell a kötelességeimet ahhoz, hogy ne lustálkodjak egész nap.


Van még valaki, akinek ez van?


Vagy esetleg meg tudom ezt változtatni? Hogyan?


2016. szept. 11. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok.

Anyum azt mondja mindig, hogy a hormonok miatt...

2016. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy merülve. Pihend ki magad. Nem akkor vagy kipihenve amikor mások mondják, hanem amikor te úgy érzed.
2016. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a készülődés szokta nekem elvenni a kedvem hogy hozzá kezdjek valamihez,

ha rossz otthoni ruhában vagyok akkor nehezen indulok el a boltba, vagy ha épp jó ruhában akkor meg az otthoni munkához nincs kedvem.

2016. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is.. mikor dolgozok akkor több kedvem van meg tervezek mit kéne, de mikor szabadnap akkor semmit nem csinálok.. nemtudom sajnos miért van ez igy, pedig annyi mindent lehetne csnálni
2016. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MZ.per.X ***** válasza:

Epilálás helyett ejakulálást olvastam :D


Amúgy én is totál ilyen vagyok.


Egész héten a hétvégét várom, meg tudom mit kellene csinálni, de aztán semmi.


Most is ezer dolog:

-2 hetes mosogatás

-mosás

-rendrakás

-bicikli szerelés

-bevásárlás

-edzés

-kiülni meginni valamit

-kirándulás

-cipő, ruha vásárlás


Ehelyett mit csinálok? Felkelek, beülök a gép elé, rendelek pizzát és döglök. Még arra sincs kedvem hogy körmöt vágjak vagy borotválkozzak :D


De ezt teszem hétköznapokban is ha hazaérek. Vagy reggelente a tipikus na még kicsit alszom, kicsit pihenek, kicsit netezem míg eszek dolog megy és el is kések.


Pedig ha már beindulok akkor megy minden rendesen.

2016. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!