Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biztos, hogy egyszerűbb a...

Biztos, hogy egyszerűbb a gazdagoknak?

Figyelt kérdés
Volt egy gyerekkori barátom akivel együtt nőttünk fel.Nagyon maximalista volt,és meg is lett az eredménye.Ő is a nulláról kezdte,de láttam ahogy az évek során egyre többet keresett és egyre magasabbra jutott.Sokkal többet keresett mint a nagy átlag,de igazából sokkal többet is dolgozott.A pénzzel persze jött a többi dolog is.Szép csajok,majd nagy csalódások mindenik után,mert kiderült,hogy csak a pénzre mentek,egy idő után nem bírta a folyamatos hajtást és beléptek a drogok is.Az ítélőképessége romlott és elkezdett lefele csúszni,és persze a sok érdekbarát felszívódott lassacskán ezen a ponton.Miután a vállalkozása bedőlt túladagolta magát gyógyszerekkel.Soha nem derül ki,hogy véletlen,vagy tényleg meg akart halni.A legtöbb ember szeretne rengeteget keresni,de vajon hányan tudnák a következményeket is kezelni?Biztos,hogy annyira jó dolog a gazdagság?
2016. szept. 13. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kipróbálnám.
2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Biztos. Saját tapasztalatból mondom.
2016. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

lelkileg gyenge személyiség volt, akinek soha nem szabadott volna sokat keresni!


Gazdagnak lenni viszont jó és igen, könnyebb nekik!

2016. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen ember akit leírtál szegényen is előbb-utóbb a drogokhoz nyúlna és lecsúszna még jobban. Nézz szét, a szegények között ugyan úgy sok drogos, alkoholista van.
2016. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Egyszerűen csak más jellegű problémákat szül a sok pénz mint a kevés.
2016. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esz hovamész!
2016. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MZ.per.X ***** válasza:

Biztos hogy egyszerűbb, aztán más kérdés ki hogy tud élni ezekkel a lehetőségekkel, adottságokkal.


Én például soha nem voltam se túl gazdag, se igazán szegény, de megvolt a csóró egyetemista korszakom meg most a viszonylag jól fizető állásom. Hát mit ne mondjak, ég és föld a kettő...


Csak összehasonlításként:


Korábban azt néztem, hogy jövök ki olcsó kajákból. Most simán minden nap beülök főtt kaját enni étkezdébe.

Korábban szinte mindig engem kellett meghívni, vagy nem is mentem, mert nem volt pénzem, tiszta megalázó volt. Most gond nélkül tudom azt mondani, hogy gyere meghívlak egy sörre, kajára, akármire, nem kell számon tartsam.

Korábban azt néztem, milyen drága egy 30-40 ezres telefon. Most egy havi fizetésből felső kategóriásat is vehetnék és nem vágna különösebben földhöz.

Korábban álmodni sem mertem autóról, még a diákbérlet is drága volt, most fél évi munka után tudnék venni egy olcsóbb, de korrekt autót.

2016. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerten olyan nőket régen nélkülöző szegény volt.Pénzes pasival összejöttek.Sok pénztől megbolondultak.
2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pénz NEM boldogít...!!!!!!!!!!!! De mindaz amit rajta venni lehet az hozzásegít a szomorúság elviseléséhez..
2016. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!