Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy "kiutáltak" szinte száműzni akartak arról a helyről ahol éltetek? 23/f

Figyelt kérdés
Egy elég kicsi városban élek kb 12-3 ezer fős dolog, és itt is kb úgy működik a dolog mint egy faluban, hogy mindenki tud a másikról mindent, és hát itt eléggé g**k is az emberek , mert mindenki foglalkozik is a másikkal. De lényegében megértem őket, hogy kiutáltak csak nem tudom ,hogy ilyenkor mi a megoldás , tehát az összes munkahelyen voltam már ami itt van mindenhol ismernek valaki nagyon szeret valaki meg nagyon utál, de ha véletlenül mondjuk 1-2 hónapig munkanélküli vagyok akkor mindenki arról beszél, hogy én mekkora tróger ember vagyok:D. A nőkkel kapcsolatban is kb úgyvan, hogy akit akartam az már megvolt, vagy valami volt köztünk és igazából mintha elfogytak volna az feltörengvő nemzedék meg ugye hallomásból ismer, tehát ha oda megyek egy csajhoz beszélgetni stb akkor "tudják", hogy csak dugni akarok éppen ezért ők is utálnak:D annak ellenére, hogy egyáltalán nem pont ígyvan mostanában. Volt egy elég csúnya múltam ami miatt az összes szórakozó helyen félnek tőlem ,vagy csak simán utálnak:D amit ismét megértek. Szóval a legtöbb férfi megakar verni, vagy irigységből pletykál rólam minden szart, és már eléggé belekavartak az életemben a nőkkel meg a kapcsolatom a pletykák miatt totálisan megromlott éppen ezért úgy gondolom, hogy mintha ki akarna köpni magából ez a hely...nem tudom igazából minden pletyka félig igaz, szóval azt sem mondom hogy nem lenne valamilyen szempontból igazuk. De viszont ilyenkor nem tudom mit lenne helyes csinálni..igazából bocsánatot kérni ettől attól szerintem rohadtúl megalázó dolog főleg ezek után amiket a hátam mögött beszélnek rólam annak ellenére, hogy kb 2 éve úgymond vissza vonultam a város életéből. Nyilván még mindig vannak akik szeretnek , de egy normális társaságom nincs igazából semmim nincs itt. Viszont folyamatosan egyedül vagyok amit talán meg is érdemeltem, viszont k**a szar. Szóval veletek volt már ilyen? És mivel tudtátok orvosolni ,ha esetleg van rá megoldás?

2016. szept. 14. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
13 ezer ember, az nem kevés.. :D most a tizedét akarják betelepíteni MO-ra és amiatt is vinnyognak..
2016. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!