Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Na jó.Szóval.Van egy jó barátnőm,aki pár hete azt mondta,hogy leszbikus.Én nem vagyok homofób ezért nem változott a barátságunk semmilyen téren azóta.Azonban..egyszerűen az utóbbi időben olyan erős érzések öntöttek el,ha rá gondoltam,az jár a fejemben,hogy mindig együtt vagyunk,megcsókol stb..nem tudom kiverni a fejemből ezeket..én tudom,hogy nem vagyok leszbikus de ilyen sem történt még.És teljesen összevagyok zavarodva mert van amikor arra gondolok,hogy elmondjam,de aztán hirtelen úgy érzem mintha elmúlna ez az egész pont mikor megtenném..olyan mintha csak a gondolat tetszene de amikor vele vagyok és megérint akkor olyan megmagyarázhatatlan..hát nem tudom.Ti mit gondoltok?:(

16/L



2016. szept. 14. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy felkeltette a kíváncsiságodat, és kísérleteznél. Arra figyelj, hogy minden körülmények között tiszteletben kell tartanod az érzéseit. Egyébként ennyi idősen még nem lehetsz 100% biztos benne, hogy nem érdekelnek a lányok, főleg, ha tapasztalatlanabb vagy, de simán lehet, hogy kíváncsi vagy, vagy akár tetszene is, anélkül, hogy valaha is romantikus kapcsolatot akarnál kezdeni egy nővel.
2016. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naa, szóval nem akartam ennyire rábeszélő lenni, a lényeg, hogy ne érezd nyomásnak ezt az egészet, ne ragassz magadra címkéket meg a többi. Ha feltámadt benned valami egészséges kíváncsiság, sőt, neadjisten, ha tényleg érdekelnének a lányok is, nincsen vele semmi baj, az élet menni fog tovább.
2016. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti leszbikus vagy.
2016. szept. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!