Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket tegyek azert, hogy...

Miket tegyek azert, hogy jobban szeressem magam es jobban becsuljem magamat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellene ezzel foglalkozni, es talan ez a legnagyobb hiba, de mindig mashoz hasonlitom magam, majd rajovok, hogy neki ez van, az van, ami nekem nincs. Mindig van valaki, akire picit ugymond irigy vagyok, jelen esetben van egy lany, akit mindig nevetsegesnek talaltam, a viselkedese, a kinezete alapjan, most meg ott tartunk, hogy irigy vagyok ra azert, mert azzal a ferfivel jar, akivel mindig is en szerettem volna. Tudom, hogy nem maradnak egyutt orokre, de megis azido alatt, mig egyutt vannak, megol az ideg. Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg magamban?
2016. szept. 17. 16:08
 1/1 értelmestelenséggel válasza:
Ez teljesen természetes... Igyekezz inkább annak örülni amid van, amiért megküzdöttél... az önbecsülés csak a magunkról alkotott torz kép ami szinte minden gondolkodó embert szétszed. Néha csak ülj le és beszélgess a barátaiddal, mert sokaknak az se adatik meg. A férfi, aki neked kellett és most más nővel van, had legyen! Nem szabad senkit elsajátítani, magunkénak tudni... sajnos egy nő esetében nehéz, mert egy férfinak kell megtenni az első lépéseket, de ha ez nem történik meg, semmiképpen ne hozd magad kellemetlen helyzetbe miatta.
2016. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!