Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is volt már ilyen...

Nektek is volt már ilyen anti-szoc, tömegiszonyos problémátok nagyvárosban?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek, ahol mindenki ismer mindenkit, egy ilyen városba is jártam középsuliba majd dolgozni is. Most úgyb hozta a sors, hogy egy nagyvárosba járok suliba, és egész egyszerűen a hideg ráz, ha a zsúfolt tömegekre gondolok és a tolongásra a buszon. Az emberek nem figyelnek egymásra, hajléktalan emberek mindenhol, bunkó, savanyú emberek mindenhol.


A városnak azon a részén, ahol nyugi van (park, vízpart, stb) ott szeretek lenni, ott nyugodtabbak az emberek is, mosolygósabbak közvetlenebbek.


Érdekes még az is, hogy amíg autóval jártunk egyszer-egyszer ebben a városban, akkor szerettem a közeget, a hangulatát, de amióta tömegközlekedéssel, naponta, azóta nem annyira....


Más: még egy nagy bajom is van, hogy az embereket magamhoz hasonlítgatom. Eddig elégedett voltam magammal, sőt, szeretem magamat, de amiket ebben a nagyvárosban látok, én magamat ahhoz mérem hogy én miért nem vagyok olyan (trendibb, vékonyabb, szebb, barátokkal körülvett, gazdagabb, stb)...


Valakivel már volt hasonló? Köszi előre is!:)



2016. szept. 18. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10 a kerdezo pont azt mondja hogy felszines dolog barmiben osszehasonlitani az embereket, mert o a kis kozossegenek az egyetlen gyongyszemecskeje, a nagyvarosban meg senki sincs elajulva tole. Hozza van szokva hogy o a legjobb es most pofara esett hogy a nagyvarosaban meg nem o a legjobb, es nem szeretik onmagaert.


Egyebkent ertem mit mondasz, valoban nem kellene ertekiteletet csinalni az osszehasonlitasbol, de a valosagban altalaban ez tortenik. Ezert is vesznek egyesek bmw-t.

2016. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!