Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha hízni szeretn...

Mit csináljak ha hízni szeretnék? Több lent.

Figyelt kérdés

12 éves vagyok 30 kg. Tudom nagyon sovány de nem vagyok anorexiás. Hízni szeretnék de nem tudom hogy kéne. Próbáltam már ilyen "étvágygerjesztőt" de azzal az a baj hogy csak éhesebb leszek és az iskolában a szünetben nem mindig jut rá idő + olyankor este 9 kor is képes lennék enni. Tudom hogy most mindenki kiírná hogy mi az hogy nincs időd enni meg stb.. de légyszíves kíméljetek meg ezektől a kérdésektől. Szívbetegus vagyok arra gondoltam hogy lehet amiatt nem tudok úgy hízni...

Válaszokat előre is köszi!



2016. szept. 19. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is nagyon vékony voltam, aztán az évek előrehaladtával elkezdtek maguktól felmászni rám a kilók. Légy türelmes! Én sem tudtam direkt hízni. És ez jó pár év múlva élőnyödre fog válni.
2016. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Később se hízol meg.

Eddzél súlyzóval

Kezd 2kgval és 10kg ig me se állj

2016. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsóval nem értek egyet. Miért hízna meg a súlyoktól? Egy 12 éves szervezet még annyi változás előtt áll, nőiesedni fog, változik a teste minden téren. Minek terhelné meg??? Én is sokat változtam 12 és 15 éves korom között.
2016. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol olvassa kezitcsókolom, hogy a kérdező lány?

Mióta megterhelő a sport?

Milyen káros hatása van az izomnak?

2016. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznosak voltak (már amelyik) egyébként súlyzózni biztosan nem fogok :D .
2016. okt. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!