Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha férfiként szeszélye...

Az baj, ha férfiként szeszélyes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy az? Szoktál veszekedni ismerősökkel,haverokkal? Álltalában mindenkinèl van olyan ismerős vagy barát aki megmondja a rosz tulajdonságaidat.Amúgy hány éves vagy?
2016. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En ugy vagyok a rossz tulajdonsagokkal, hogy egy bizonyos mertekig karakteresebbe, eredetibbe es "szebbe tesz". Pld.amikor valaki kisse szetszort, bajossa valik attol, hogy elteved es vicces, izgalmas helyzetekbe kevetedik emiatt. Ha mar megbizhatatlan vagy figyelmetlen, akkor van a baj.

Bar ehhez kell egyfajta lazasag az elettel es magunkkal, masokkal szemben is -szerintem megeri kiprobalni.

2016. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szeszélyességnek nincs köze a szétszórtsághoz és a figyelmetlenséghez. Mást jelent.
2019. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!