Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti fűtötök? (Kérdésed túl...

Ti fűtötök? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap 10, ma 6 fok van egész nap, és szakad az eső, úgyhogy bekapcsoltam kicsit a fűtést. Kicsit abszurd, 15 éve, mióta itt lakom, emlékeim szerint sosem kellett április végén fűteni. Nektek kell fűteni?

2016. ápr. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En futok, hideg van, utalok fazni!
2016. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsoltuk ket vagy harom hete. Most mar elvbol inkabb fagyoskodunk, de nem kapcsoljuk be megint:D
2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fűtök. Nem kínzom magam fagyoskodással. Amúgy emlékszem olyanra is, hogy május vége-június elején is bekapcsoltam pár napra. Mostanában hűvösek a tavaszok.
2016. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretünk fázni.

Őrlángon ment eddig is, most meg bekapcsolt.

2016. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Bár lement a szokásos 23-24 fokról 21-re, még nem fűtünk.
2016. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma bekapcsolt párszor, még nem "nyáriasítottuk" ment a beállított hőfok szerint, de persze már hetek óta nem kapcsolt be, csak mára lett olyan hideg, hogy beinduljon.
2016. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tegnap, és ma is ment a kazán (még múlthét előtt is ment valamelyik este 5-6 fok volt). Ahogy nézem az előrejelzést még lehet menni fog 2-3 napig.


Nem is annyira régen itt szabolcsban azért volt már májusi havazás, meg virágzás lefagyások, szóval annyira nem új dolog ez. Persze mindenkinek zokon esik.

Az egyetemre bejött ma több hajléktalan is felmelegedni. Szerencsétlenek már átálltak a nyárra, és halásznadrágban, meg rövid nadrágban jöttek be, nagyon átázva.


Talán ilyen országos terjedelemben régen volt már hideg április végén.

2016. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fűtünk, 23 fokon tartjuk a lakást. Kedves 7-es válaszoló, átiratkozom az egyetemre, ahova jársz, nálunk a fősuli teljesen hideg volt, [link] így voltam benn is, zh-k vizsgák előtt nem szeretnék beteg lenni.
2016. ápr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megy nálam is, nem kapcsoltam aki, úgy is csak adott hőmérséklet alatt kapcsol be.
2016. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam most az egyik éjszaka bekapcsolt, 4 fok volt kint, de csak 5 percre. 22 fok alá ment a hőmérséklet a házban.
2016. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!