Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél miért gyökér az a pasi...

Nőknél miért gyökér az a pasi aki nem nyomul vagy kezdeményez náluk?

Figyelt kérdés
Miért lesz gyökér? ha akkor és ahol ők csak akarják, nem nyomul rájuk a férfi?
2016. szept. 20. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd egy kalap alá a nőket! Vannak, akik azt várják, hogy meghódítsák őket, mások hidegrázást kapnak attól, ha ismerkedni óhajtanak velük, amikor erre nem fogékonyak.
2016. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elég sok esetbe tapasztaltam ezt a viselkedést.. vagy adták először a jelet és azt várták hogy mikor sétálok be a hálójukba, ha nem vettem tudomást a dologról vagy nem nyomultam, akkor már mingyárt Gyökért lettem. és utálkoztak, a másik meg várják hogy majd elkezdem csapni a szelet, ha nem nyomulok, csak simán beszélgetni akarok velük. akkor egy idő után megint csak gyökér leszek.. meg h biztos gondjaim vannak a nőkkel
2016. szept. 20. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod, hogy "gyökér lettél"?
2016. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valamikor hallani lehet h ezt terjesztik, meg szimplán a felém tett viselkedésükből.

Olyan ez mintha kényszer lenne részükről hogy vegyék észre és nálluk kötelező nyomulni x időn belül Ha ez nem történik meg akkor fáj az egójuknak

2016. szept. 20. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

a félénkséget szokták így értékelni amit írsz.

vagyis a lehető leg elítélőbben.

mert ha egyértelműen bejössz egy nőnek,ő viszont neked nem,vagy nincs kedved hozzá,de kiszúrtad,hogy szabad a pálya,szokás nyugtázni.

én ilyenkor odaszólok,hogy-mi a pálya hölgyek?

mosolyognak egyet,visszakérdeznek valamit,válaszolok,aztán megyek tovább.

vagyis demonstrálom,hogy észrevettem a ki nem mondott bókot,nyugtázom,viszonzom egy érdeklődő kérdéssel,de a diskurzus gyors lezárásával bemutatom,hogy másképp döntöttem,vagyis én vagyok az irányító a választó.

2016. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!