Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amelyik pasi jófej az nem néz ki jól aki meg jól néz ki az vagy egy gyökér vagy van bnöje?!

Figyelt kérdés
WHYY????:D Csak körülöttem van ez?
2011. szept. 18. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az emberek, jó bnöje gyökérkezelés az, hogy a karizmatikus módon, de mint oly sokszor, amit látsz?
2011. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ez mindig így volt és lesz!


19f

2011. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugi a csajok is ilyenek
2011. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hallottam már nem egy lánytól, hogy jól is nézek ki, meg jófej is vagyok. Mégsincs barátnőm, szóval ugyanígy megkérdezhetném, hogy miért? Rossz helyen keresgélsz.

20/F

2011. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy gyökér? Max más a gondolkodásmódja.
2011. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy amelyik lány jó fej, az nem néz ki jól, aki meg jól néz ki, az vagy egy gyökér vagy van barátja?!
2011. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Walk With Me ***** válasza:

Állítólag nem nézek ki rosszul és még jófej is vagyok + még megértő, türelmes, nyugodt, intelligens, felelősségteljes, hűséges, őszinte, elfogadó, becsületes, lakberendező mérnök, szexológus és még ráadásul szerény is. Ezt add össze. 8-)


Ja, és nincs barátnőm. :D

2011. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ez van ez ilyen dolog....sosem változik...


talán elvetve találsz egyet egyet...valahol...

2011. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gyökér alatt azt értem pl. nagyon beképzelt,felszínes..meg ilyen unszimpi dolgok.
2011. szept. 18. 15:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit aki ronda és gyökér, annak tuti nincs barátnője szóval nyert ügyed van :)
2011. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!