Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire gyökér majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyökér majdnem minden pasi?

Figyelt kérdés

Egy: tisztelet a kivételnek.

De: miért nem léteznek értelmes hímek? Mármint... miért nincsenek, vagy inkább hol vannak azok a férfiak, akiknek van esze, és igényesek is? Aki tudja értékelni, hogy nem vagyok festett egyenesített hajú IQ80 kiscsaj, nem vagyok plázabarbi kicseszett műkörmökkel, és még azt is tudom ki Muszorgszkij, ill. olvastam A katedrálist... szóval hogy nem káposztalé van a fejemben.

Akiről úgy gondolom, hogy kicsit normálisabb, gyakran arról is kiderül, hogy vagy van valami stiklije, vagy pedig ő csak egyszeri kapcsolatot keres.

Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Sajnos általában kiderül, hogy ők a gyökerek.

Hol vannak a normálisak? Miért van az, hogy 19 évesen nem találok egy normális Férfit?? (nem fiút!)


2011. szept. 11. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

"vagy pedig ő csak egyszeri kapcsolatot keres. "


Szerinted ki akar egy 19 évessel összeházasodni? Először talán tisztázd magadban, hogy milyen kapcsolatot akarsz valójában. Igazi férfiak kellenek? Azok nem 19 éves kislányokkal foglalkoznak.

2011. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
P.s.: egyetemista vagyok.
2011. szept. 11. 16:20
 3/25 A kérdező kommentje:

Remek, és akkor nyomuljak a korombeli gyökerekkel, akiknek nem áll másból az élet, csak a buliból meg a piából?

És nem házasságra gondoltam.

2011. szept. 11. 16:21
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

mert amikor Isten teremtette a világot, két dolgot hagyott utoljára. egyiket Ádámnak, másikat Évának.

Első dolog: állva pisilés. Ádám kérte, hadd legyen az övé!

Évának maradt a másik: AZ ÉSZ!!!

2011. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 perky pug ***** válasza:
48%
Mondjuk azért nem találsz senkit aki normális mert kicsit túl nagyok az igények.Vagy pedig ronda vagy.Ja és ha hiszed ha nem attól hogy olvastad a katedrálist attól még ronda maradsz :)
2011. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Walk With Me ***** válasza:
100%

Mert aki nem gyökér, az nem talál párt. Sok a gyökér, meg kell nekik felelni, egyszerűen erre van igény.


Én meg nem vagyok az a tipikus mai rózsaszínpólós, kigyúrt, BMW öves partykirály, nem érdekel a VV5, nem szeretek bulizni/tombolni/piálni, nem az érdekel, hogy minél több lányt megdugjak. Sokat olvasok, szeretek sok témáról beszélgetni, "filozofálni", sétálni, rajzolni stb...


Jó, mondjuk nálam sajnos eléggé fontos a külső is, de sosem a platinaszőke, összemázolt arcú plázacicák érdekeltek, hanem a természetesen szép, nőies lányok.

2011. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Walk With Me ***** válasza:
78%
Ja amúgy meg mi férfiak kérdezhetnénk, hogy miért van ennyi ribi/ösztönlény/bunkó/stb nő, de ez a "gyökérség" mindkét nemet érinti ebben a korosztályban. Sajnos.
2011. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 cynic ***** válasza:
79%

a mai nők 90%-a sekélyes, ostoba ribanc (csak egy részük ezt jól álcázza!) na akkor meg miről beszélünk?

nektek kellett a "rosszfiú", van belőlük elég, remélem örültök neki

2011. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

˝a mai nők 90%-a sekélyes, ostoba ribanc˝


na miért?? mert ez kell nektek -.- a normális lányokat észre se veszitek. nektek pedig az az életcélotok h minél több csajt megfektessetek...

2011. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

képtelenség, hogy épelméjű férfit találj....a te korosztályodból, de még a korosztályodnál sokkal idősebb férfiak is úgymond sügérek az ilyen lányokhoz mint te.


sok sikert a pár találásban remélem sikerül neked.19f

2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!