Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem látom értelmét az életemne...

Nem látom értelmét az életemnek, miért kéne élnem?

Figyelt kérdés
Mindenki csak keresztbe tesz, a boldogság elkerül, a bánataimat mindenki leszarja, senki sem szeret. Mi értelme van így az életnek, emberek?
2016. szept. 20. 21:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Vegetálok, hátha egyszer megtalál a szeretet. F
2016. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló érzésem régen, nagyon bánatos ember voltam sokszor. Örülök hogy nem csináltam soha semmi őrültséget, mert most már azért kell élnem, hogy minél boldogabbá tehessem, vigyázzak az én kis angyalkámra :) És ez engem mindennél boldogabbá tesz :) Majd megtalál a szeretet amikor nem számítasz rá ;)

22F

2016. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ezt annyiszor hallottam már, hogy majd megtalál a szeretet... Közel járok ahhoz a bizonyos őrültséghez...
2016. szept. 20. 22:01
 4/27 anonim ***** válasza:

Én se hittem el, azt hittem már hogy nincs esélyem a rendes lányoknál és már-már gondolkoztam miféle elvárásomat iktassam ki, hogy legyen kicsit butább, vagy ne legyen annyira aranyos... De aztán csak megtalált az aki minden várakozásomat felülmúlta :D Vannak szerencsések akik korán megtalálják és vannak pechesek akik később. De attól még eljön majd, meglátod :) Ne gondolkozz ilyeneken, gondolj karriert építeni, magadtól szép életet élni. Ugyan nem tudom mennyi idős vagy, de én is kisebb koromban képzeltem hogy senki se szeret. Attól még hogy nem mondja az ember naponta, havonta hogy szeret, attól még úgy van. Pl. családodnál.


Ne add fel soha, ez csak egy átmeneti állapot. Gondolj arra hogy milyen szép lesz az életed ha megtalálod az igazit és egy saját családod lehet majd :P

2016. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Engem a saját családom is utál. Akkor miről beszélünk? Érdemes lenne a Tiszába vetni magam...
2016. szept. 20. 22:12
 6/27 anonim válasza:
Csinálj valamit, amit szeretsz. Nézz filmeket, sorozatokat, járj el sportolni, legyél kicsit optimistább. Az idő ezt majd megoldja, én úgy gondolom, gyávaság például az, ha valaki öngyilkos lesz, vagy vagdossa magát. Mindenhonnan van kiút, csak meg kell találni azt. Élj, szeress és állj mindenhez jobban. Meglátod, sokkal jobb lesz neked is, ha nem görcsölsz és sajnálkozol mindenen, hanem felveszed a kesztyűt, és megmutatod az életnek, hogy téged senki nem alázhat meg! :) :) :) :)
2016. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 Pfffff, ekkora közhelygyűjteményt.....
2016. szept. 20. 22:24
 8/27 A kérdező kommentje:
Hogy a lópikuába álljak hozzá optimistán a dolgokhoz, ha csak a szart kapom a pofámba?
2016. szept. 20. 22:31
 9/27 anonim ***** válasza:
Építsd meg és eljön hozzád.
2016. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Semmikép se öld meg magad mert azzal nem oldassz meg semmit. Én már nagyon sokszor elgondolkodtam az öngyilkosságon de végül mindig letudtam beszélni róla magamat mert engem is utált mindenki a szüleimtől elkezdve az osztálytársamig. Egyik nap már majdnem végezni akartam magammal amikor felhívott engem az az ember akibe én szerelmes vagyok és csakis miatta nem végeztem magammal mert amikor felhívott akkor szerelmet valott nekem és akkor jöttem rá hogy van értelme élni.

Szóval légy türelmes mert egyszer te is megtalálhatod a szerelmet és majd te is rájössz hogy van értelme az életnek.

2016. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!