Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érzem már semmi értelmét...

Nem érzem már semmi értelmét az életemnek. Tudnátok írni valami bátorítót?

Figyelt kérdés
Nem szeretném nyilvánosan taglalni a problémámat. De úgy érzem nincs már kiút számomra. Bár még fiatal vagyok, mégis annyi terhet tesz rám az élet, hogy teljesen kiüresedett leszek tőle. Úgy érzem egyik rosszból csak a másikba vezet az út és nem tudok ez ellen tenni semmit. Pedig megpróbáltam már szinte mindent, amire csak képes vagyok, mindig próbáltam küzdeni, megállni a helyem. Bár támogatók nélkül nehéz. Az is lehet a személyiségemmel van baj, de hiába akarok pozitív lenni, kiutat keresni, mindig csak falba ütközöm.
2016. márc. 16. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nehéz életzakasz után jön egy jobb. Kitartást és soha ne add fel! ne dobd el az életet magadtol! Minden nehezeseg egy picit megerősít! Mindig lesz jobb és kiút! Az eső után is kitisztul az ég es kisut a nap!
2016. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer ez a baj is tuti véget ér! Fel a fejjel, vigyorogj a probléma arcába! Van, aki szeret, mert szeretet-szeretet-szeretet <3

Mindig van lehetőséged felállni, újrakezdeni, új embereket megismerni!

Valaki vigyáz rád <3

/elsőéit fontolgasd/

2016. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp ne add fel! Legyel eros! Nezd a dolgok jo oldalat! Ass melyre es keresd meg a pozitiv dolgokat! Gondolkozz olyan dolgokon amik boldogga tesznek! Hidd el minden nehez korszaknak egyszer vegeszakad! Es biztos van olyan akire tamaszkodni tudsz!!😇
2016. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is ki vagyok üresedve.

Keményen melózom reggeltől estig, aztán ennyi. Nem érzem, hogy valami pozitív irányba haladna ez az egész.

Meg olyan rossz az utóbbi napokban a közérzetem. Már régebben sem volt rózsás, de most ténylegesen ürességet érzek. Annyira furcsa...

2016. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek, nagyon kedvesek vagytok. Végre elmosolyodtam egy percre :)

Hát nem vagy egyedül 4-es te sem... :/

2016. márc. 16. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Fejlődés, tapasztalás s persze élvezet.

Ha kell segítség problémáidra írj nyugodtan.

Megtaníthatom hogyan rombold le falaidat.

2016. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az élet olyan kint egy hullámvasút, egyszer fennt egyszer kent. Próbálj mindig pozítívan gondolkozni, próbálj megvalósítani kisebb célokat, mint például, minden nap olvasol egy órát, vagy futsz minden nap 20 percet. A testmozgás fontos, és amikor szarul éreztem magam, mentem kondiba és a lelkem is kidolgoztam, majdnem a halálig, és közben azokra gondoltam akik ártottak nekem, és így vezettem le. Csinálj dolgokat amiket szeretsz, vagy próbálj ki új dolgokat, és ne csüggedj, egynap majd visszaemlékezel, hogy honnan jutottál idáig. Az ahogyan ma állsz a dolgokhoz, és ahogyan döntesz, megszabja, hogy holnap hogyan élsz majd.
2016. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!