Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből lehet tudni, hogy a...

Miből lehet tudni, hogy a testem elérte a végleges alakját?

Figyelt kérdés

Úgy értem, most 15 vagyok, és hány éves koromra mi fog változni az test alkatomom?Nagyobb váll vagy hát?

Vagy mi?

15/f



2016. szept. 25. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg magasabb is leszel akar plusz 35cm rel is vagy tobbel (bar pl en nem sokat nottem 15 ota) nyilvan izmosabb, szorosebb leszel bolcsessegfogad no, arcod is valtozik majd szoval kb 20-21 eves korra eri el az ember az alakjat (persze utanna is lehet izmosodni meg az arc folyamatosan valtozik)
2016. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan valtozik az ember. 25 eves korodig fejlodsz, utana fokozatosan epul le az ember. Nagyobb vallad, hatad az edzestol lesz, nagy resze izom. Persze a csontozat is, de nem meghatorozo.
2016. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnan h koporsóba kerülsz. Addig a test folyamatosan változik, persze karbantartással szinten lehet tartani.
2016. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orrod és a füleid egész életedben nőni fognak. :-)
2016. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!