Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti éreztetek már ilyet? Mitől...

Ti éreztetek már ilyet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az előzmények röviden:

Az elmúlt 3 évben eleg sok dolog történt velem, amit nem sokan tudnak. Megtalált Életem Szerelme és azt gondoltam boldogan élünk, amíg meg nem halunk, mint a mesében. Együtt terveztünk mindent és most nem tartunk sehol.

Meghalt egy olyan ember és ezzel újra felbukkant az életemben, aki gyermekkoromban sokszor bántott.

Ma elküldtek a munkahelyemről próbaidő alatt. Igazságtalannak érzem, mert az amit kaptam és az indokok nem voltak valósak. Mindenki meg volt elégedve azzal, ahogy dolgoztam. Az egyik kedves kolléganőm azt mondta, hogy amúgy sem nekem való ez a munkahely, mert "annyira okos vagyok, hogy hamar kinőttem ezt a pozíciót és ennél a cégnél nincs tovább hova fejlődni". Ez nagyon jólesett, de ettől függetlenül még elvesztettem a munkám. Azt is mondta, hogy a sors biztos jobbat szánt nekem és ezért történt mindez.

Már jó lenne valóban érzékelni, amit hiszek bármi is van, hogy a sors valóban mellettem van.

Azt gondolom jó ember vagyok, jó társ vagyok és jó anya is leszek, ha egyszer igaziból megadatik. Rendben vagyok a magammal és ismerem a képességeim és a hibáim is.

A lényeg: Most kellett volna igazán megzuhannom, mert kb 1 hónapja azt éreztem itt a világvége és most semmi ilyet nem érzek.

Azt érzem valamiért, hogy nem rendeltem meg és újjászületek.

Ennyire sokkot kaptam már ezektől, hogy letilt az agyam? Mitől lehet ez?


Nem tudom mennyire lesz szimpatikus a kérdés vagy akár én, de szeretnék őszinte válaszokat kérni mindenkitől.


Köszönöm.


2016. szept. 28. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem rendültem meg. Csak a telefon önálló életet él.
2016. szept. 28. 12:36
 2/3 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy az agyad "letiltott", ahogy te is írtad.
2016. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy védelmi mechanizmus.

Nem érzel semmit, mert ha éreznél, akkor nagyon rossz lenne.

"Most kellett volna igazán megzuhannom"

Ezt a tudatalattid tökéletesen tudja, nálad sokkal jobban.

A sors mindig, mindenki mellett áll.

Pontosan olyan formában ahogy legjobb a fejlődésének, illetve minden lehetséges opció, jó!

Fejlődj és legyél türelmes.

Ha hozzáállásodon szeretnél változtatni, írj rám s segítek.

2016. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!