Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti ereztetek mar ilyet? Hogy...

Ti ereztetek mar ilyet? Hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10.es es eszrevettem hogy az osztalyon belul csak par baratom van a tobbiekkel meg csak alig alig vagyok beszeloviszonyban (jo persze van akikkel igen) de van akivel csak köszönok es ennyi. Ha a barataim nincsenek akkor mindig olyan egyedul erzem magam, es kicsit rosszul esik azt latni hogy ok neha (nem mindegyik) elvannak a tobbiekkel.

Meg amugy is, rajtuk kivul kb csak par emberrel tudok jokat beszelgetni, de ok se hivnak sehova hogy pl menjunk el fagyizni stb...

2 helyre jarok el heti 2szer meg kulonorakra. Sokszor ugy erzem a fiatalabbakkal es idosebbekkel jobban elvagyok mint a velem egykoruakkal.

Vannak jo barataim az osztalytarsakon kivul de ok masik varosban vagy orszagban laknak... Es ez neha olyan szomorusaggal tolt el hogy teljesen egyedul vagyok, a barataimat se erdeklem. Az iskola meg a tanulas teljesen elszakit minket, volt amikor filmeztunk egyutt de mostmar olyan sincs... Es hianyoznak ezek... Es mar varom hogy elballagjunk, hogy uj helyre keruljek, uj emberek, uj kapcsolatok...

Mit tehetnek hogy ez az erzes csillapodjon bennem? Volt mar valaki hasonlo helyzetben? 16L


Ui.:Baratom van, de tavkapcsolatban elunk



2016. febr. 8. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy azokkal az osztálytársaiddal beszélgetsz többet akikkel hasonlóbb a gondolkozásotok, vagy valami miatt jól megértitek egymást. Hogyha szeretnél több közös programot, miért nem hívod te el a barátaidat közös filmezésre? Lehet hogy nekik is lenne kedvük hozzá. Ha szeretnél több osztálytársaddal jóban lenni, beszélgess velük rendszeresen egy kicsit minden nap és idővel elmélyül a kapcsolat.
2016. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is, és egyik barátom is így vagyunk, hogy voltak/vannak olyan osztálytársaink, akikkel egy szót nem beszéltünk soha. Egyszerűen, mert nem kell. Minek akarsz mindenkivel jóban lenni? Azt nem is lehet. 1-2 barát, aztán ennyi.
2016. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ugyanígy voltam, hogy 2 lánnyal voltam igazán jóban, aztán mikor ők betegek voltak, vagy direkt nem jöttek, akkor én is egyeüdl éreztem magam, még gimi elején volt pár lány, akik néha-néha odejöttek hozzám, de nem túl sokan, aztán idővel már ők sem.... nem akarlak elkeseríteni, de később is ilyen lesz, legalábbis velem most az egyetemen is ez van... bár most más miatt alakult így... de ha úgymond kis csendeske vagy, akkor az is fogsz amradni, akárcsak én.. és az egyetem abban is rosszabb, h ott már nem nagyon alakulnak ki barátságok, csak felszínes kapcsolatok, mert minden órán más emberekkel vagy.... de nem baj az ha csak pár barátod van :) de arra figylej h igaziak legyenek, emrt én sajnos olyan barátnőt fogott, aki csúnyán elárult és ráhajtott barátomra...
2016. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!