Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerelem vagy inkabb...

Ez szerelem vagy inkabb kieles, elet elvezete?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezek az emberek tenyleg szeretik egymast, vagy kizarolag a vilagnak elnek. Mindenrol posztolnak facebookra, itt vannak, ott vannak, ide mennek, oda mennek. Es ez kb 2 hetente.

Nem tudom ez lenne a normalis? Nekem is van parom regobb ota, de nekunk eszunk agaba se lenne az, hogy mindenrol posztoljunk, megtartjuk magunknak, de szeretjuk is egymast... Miert csinalja megis sok par ezt?


2016. szept. 28. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két hetente ? Az semmi... van aki 2 óránként boldogítja az ismerőseit...
2016. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok kb kethetente mennek jopar napra ide meg oda. Lattam mar oket egyutt, lehet velem van a baj, de en az ismeroseimmel viselkedek ugy, ahogy ok egymassal. Es eleg regota egyutt vannak ok is. A masik dolog, hogy amint osszejottek rogton kitettek facebookra. Mintha valakit bosszantani szeretnenek...
2016. szept. 28. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
miért teszed fel, hogy ha valaki más mint te azzal baj van? ez nem jó dolog, hogy ez elbizonytalanít, hogy más más.
2016. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy csak az a jó, amit te csinálsz?
2016. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenki mas, de hihetetlenul erthetetlen szamomra, hogyha valakik szeretik egymast jol elvannak, akkor miert kell kitenni mindent az internetre? Kit akarnak meggyozni, vagy mit varnak visszajelzest, irigy embereket? Olyan ismeroseim vannak(a valodi eletben), hogy olyan helyeken kirandulnak, mint senki, megse posztolnak rola...
2016. szept. 28. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó csak érezni abból, ahogy írsz, hogy ez zavar téged. Itt is azt írod, hogy valami bizonyítani akarnak?, ami valahogy felteszi, hogy akkor biztos baj van ott :D


Pedig lehet nekik ez annyi, mint megmutatni az ismerősöknek a fotókat, meg mesélni, hogy hol voltak.


Én sem vagyok ilyen facebookon megosztós, ezt úgy mondom.

2016. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érted, te sem azért meséled el a barátnődnek, hogy szentendrén jártál, mert valamit bizonyítani akarsz. Van akinek a facebook ilyen.
2016. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegy. Folosleges is itt barmit kerdezni...
2016. szept. 28. 18:55
 9/11 A kérdező kommentje:

te sem azért meséled el a barátnődnek

3000 ismerose van facebookon es az mind baratja, mi? :)) ugyanmar!

2016. szept. 28. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért olyan biztos, hogy meggyőzni akarnak bárkit? Mi van ha úgy gondolják, hogy kiteszik, akit érdekl az megnézi, akit nem érdekel az átsiklik rajta. Mondom ezt úgy, hogy évek óta külföldön élek és semmit sem posztolok, míg a legjobb barátnőm minden kiskocsmát lefotóz és kitesz, ahol megivott egy sört, de nem akar ezzel semmit, főleg nem rosszat.
2016. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!