Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerelem vagy inkabb...

Ez szerelem vagy inkabb kieles, elet elvezete?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezek az emberek tenyleg szeretik egymast, vagy kizarolag a vilagnak elnek. Mindenrol posztolnak facebookra, itt vannak, ott vannak, ide mennek, oda mennek. Es ez kb 2 hetente.

Nem tudom ez lenne a normalis? Nekem is van parom regobb ota, de nekunk eszunk agaba se lenne az, hogy mindenrol posztoljunk, megtartjuk magunknak, de szeretjuk is egymast... Miert csinalja megis sok par ezt?


2016. szept. 28. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de vedd észre, hogy elég furák a reakcióid. Most meg itt találkozol két más véleménnyel és akkor sacc megsértődsz és ezzel a hellyel is baj van.


Nekem te tűnsz kicsit olyannak, akiknek valahogy áttételesen fontos, hogy mit gondolnak másol. És talán itt az is zavar, hogy elbizonytalanít, hogy néz ki mások szemében, hogy te nem posztolsz. Pedig veled sincs semmi baj.

2016. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!