Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról hogy...

Mit gondolsz arról hogy amikor veszel egy terméket mondjuk Hell energiaital, és látod a cég tulajdonosát egy egyéni rendszámos Lamborghinivel?

Figyelt kérdés

Szoktunk viccelődni azzal amikor veszünk egyet és megisszuk, hogy ma is hozzájárultunk nekik egy deci benzinhez....

Kicsit csalódás ez az egész, annak aki üzleti szemszögből nézi, és látja hogy minden egyes vásárlóval neki több jut.


2016. szept. 29. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Biztos vannak kivételek de ebben a mai világban nekem sem valami pozitív az első gondolatom az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Hirtelen a mekdonáldsz jutott eszembe meg a super size me című film. Nem tudom elhinni h nem követtek el törvénytelen vagy tisztességtelen dolgot h ilyen világhírű céggé nőjék ki magukat. Az már más kérdés h mindenki ezt csinálja és tisztességesen szinte biztos h nem tudod végigvinni ezt a történetet. Szóval adót csalnak meg gyerekeket dolgoztatnak Kínában 12 órában csak h tömjék a zsebüket pénzzel. Minap is az alma céggel kapcsolatban láttam valami adó mittudomén milyen hírt. Naivan azt hihetném h ahol ennyi profitot termelnek ott van helye egy kis adónak de hát nem vagyok szakértő ezekben a pénzügyi vállalati dolgokban. Meg még a folcvágen izé is nem rég ugye, de rengeteg amcsi film is van ami ilyen nagyvállalat kontra kisember történetet dolgoz fel.. De ez a kis embereknél is jelen van, akinek sok pénze van az nem rest ügyeskedni.

Nyilván én is megveszem a terméket meg ez a része tök jó h van minden, de attól még sajnálom h ez csak így működik. Kevés olyan ember van aki nem gázol át a másikon akár jelentéktelen dolgok miatt is, oké h evolúció és a erősebb kutya ba**ik de már rég nem a barlangban rajzolgatunk, régen még durvább volt na mindegy ez messzire vezet. :)

2016. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az árképzés tényleg hagy kívánnivalót maga után. De ha szeretem azt a terméket, akkor elismerem, hogy a tulaj valamit nagyon jól csinál, és valószínűleg megérdemli. Helles csávó nem egy Mészáros elvtárs, aki csak és kizárólag közpénzből gazdagodott meg...
2016. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#10 na, mesélj! Azért vagyok buta, mert nem irigykedek minden hülyeségre?
2016. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, nekem ízlik az energiaital, hát megveszem, én az energiaitalért fizettem, megkaptam érte az energiaitalt, történet vége. Többihez mi közöm van...
2016. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Amikor veszek a boltban egy terméket, eleve nem szoktam feltételezni, hogy a tulaj a milliárdos bevételt az éhező kínai gyerekeknek utalja, miközben ő a híd alatt nyomorog egy kartondobozban, így aztán nem is ér csalódás.
2016. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!