Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek barnább a bőre...

Ha valakinek barnább a bőre az átlagosnál azt romának nézitek?

Figyelt kérdés
Nem rasszistáskodásból kérdezem, de ti honnan tudjátok megállapítani, hogy valaki az vagy sem? Lehet hülyén veszi ki magát a kérdés, de légyszi válaszoljatok normálisan. Nekem az átlagnál kicsit barnább bőröm van de semmi közöm hozzájuk mégis sokszor bántanak emiatt, ez miért lehet? :O

2016. szept. 29. 17:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
És így jön be a rasszizmus egy rasszizmusmentes kérdéshez. Parasztozik. Ez is egy jel, de csak az alja részénél. A normális cigány nem ilyen.
2016. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A cigányoknak nem csak a bőrszíne az árulkodó, a vonások is. Bár az igen kulturáltan parasztozó cigó nem ért ezzel egyet, de az orron és a szemen látszik hogy kiben van egy-két vonóval. Az esetek jelentős részében látszik hogy ki cigány meg ki nem, akkor is, ha fehér bőre és szőke haja van.
2016. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem rasszizmus ha aztmondjuk paraszt.Ez olyan,mind ti mondjátok ránk cigó cigány.Holott mi romák vagyunk.S ha jól láttam nem is egy helyen írtátok ki h cigány.De még mindig aztmondom,h baromság.
2016. szept. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem a bőrszín,a szem árulkodó!
2016. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Miért nem rasszizmus ha leparasztozol minket? Ebben a kontextusban ez egy sértő kifejezés. És miért ne lehetne lecigányozni egy cigányt, amikor cigány? A németeket is lenémetezem, meg a svédeket is lesvédezem minden probléma nélkül.
2016. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Roma vagyok.Nem cigány!Ez egy sértő szó!S ez a rasszizmus!S ti keztetek cigányozni.Olvasd el az eddigieket.De tudod mit?Innentől kiszállok.Nemvagyok erre kiváncsi.Az a baj,h a gyerekek már az oviban s az iskolában elkezdik a cigányozást.S büdös cigányoznak!Holott az a magyar.Olyan retkes büdös szakadtt h a szülei szégyelhetné magát!Ismerek olyat aki egy tányérból eszik a kutyájával saját szememmel láttam.S magyar!Egy cigány ilyet nem csinál!Attól h cigo valaki.Nemkell lenézni!Mert pl ahol én is lakom.Itt dolgos romák vannak.Tiszták.Na de mindeggy!A lényeg h a Jóisten előtt egyformák vagyunk!Úgy egy büdös cigó!Úgy egy büdös paraszt!Úgy egy tiszta roma.S úgy egy tiszta magyar!
2016. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Magyarul a cigány az cigány, nem roma. Ennyi.
2016. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze a paraszt az csak paraszt .A roma meg roma.Jólmondod!
2016. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Majdnem, fuss neki még egyszer :)

De ha ennyire szűk látókörű vagy, és kekeckedő típus, akkor úgyis csak fújod a magad igazát, és parasztozol. Gratulálok, nem hazudtolod meg a sztereotípiákat.

2016. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Yay haggyad már magadat ! :-D
2016. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!