Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » átlagosnál több magzatvíz?...

átlagosnál több magzatvíz? Volt valakinek? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

ma több magzatvizet láttak, azt mondták ne ijedjek meg, önmagában nem jelent rosszat, de el kell küldeniük a főorvoshoz. na én nagyon megijedtem!

nálatok mi volt a gond? olvastam az ellenanyagot, az mondjuk esélyes lehet mert nem első gyerek és 12 hete voltam vérvételen utoljára. cukros nem vagyok, ma is mértem a cukrom. babával voltunk szív UH-on, ott is minden oké volt



2016. márc. 30. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nelem is volt. Azt írták a papírra, hogy az átlagosnál több magzatvíz. Azt mondta a dokim hogy nem gond. Majd helyre áll. Nem is foglalkoztam vele. Mimden rendben lett. :)
2016. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha gond lenne, szerintem már bent feküdnél a kórházban.

Szerencsére az én orvosom se ilyennel, se becsült súllyal nem stresszelt engem.

2016. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk szivuh-n, cukorterhelesen. Az enyemnek az oka a szölőzabáláa volt (=túlzozt ch). Azt hiszem. De lehet, hogy nem volt oka. De ez az esetek többségében gondot nem okoz. Nyugi!


36.heten mar atlagosnal kevesebb volt a vizem, mert dietaztam.:)

2016. márc. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20hetesen mondták,hogy több a magzatvíz. Elküldtek előbb cukorterhelésre,magzati szív uh-ra,TORCH vizsgálatra,hogy nincs-e vmi méhen belüli fertőzés. Minden negatív lett. Nálam is valószínű a sok gyümölcs,meg pluszban a 100%-os gyümölcslevek voltak az okok,mert ezekkel leálltam és a 24.hétre már normális mennyiségű volt a magzatvíz.
2016. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a 38. héten több magzatvíz. Elküldött a doki TORCH vizsgålatra, mert utalhat valamilyen fertőzésre. Végül 2 nap múlva megszületett a kislányom teljesen egészségesen, hamarabb meglett mint az eredmény, ami negatív lett.
2016. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elozo fiamnal nagyon sok (extreem) magzatvizem volt, ezert ugy uszott mint a medenceben. Illetve nem tudtak rendesen lemerni a hasat, mivel a sok viz miatt keresztbe fekudt. Kitalaltak, hogy nagy a hasa, sok a magzatviz, uristen, ilyen meg olyan beteg lesz. De kiderult semmi baja nem volt. Nemsokara 5 eves lesz, s kivaloan uszik! :) Most is sok a magzatvizem, (3. baba, 36.h. 5 nap) de engem ez nem tud meghatni :). Nem aggodom feleslegesen hulyesegek miatt. Te se aggodj!!!
2016. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, örülök, hogy egészségesek a gyerekeitek! :))) kicsit megnyugtatott, remélem minden oké lesz :)
2016. ápr. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!