Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szerettek a sötétben az...

Ti is szerettek a sötétben az utcán sétálni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádok sötétedés után sétálni az utcákon, miközben zenét hallgatok.

Vidéken lakom, tehát jellemzően senkivel nem futok össze és csend van.. Néhány házba belátni, hogy ég a lámpa, esetleg megy a tévé, ez nagyon megnyugtató érzéssel tölt el.

Bulizások utáni másnapokban is az az egyik kedvenc részem, hogy hajnalban indulok a buszmegállóba és még minden nyugodt.


Más is érez hasonlóan? 16/F


2016. szept. 29. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kerékpározni szoktam az utcán egyedül, tök jó me' nincs forgalom, és a bicajnak hála gyorsan tudok egyik helyről a másikra menni, ha valahol meguntam ott lenni.
2016. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a budapesti utcákon éjszaka nőként egyedül nem szeretek sétálni. Ha nem egyedül vagyok az más úgy szeretek. :)
2016. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Imádok. Én kis faluban lakom és ott nincs annyi fény. Nagyon jol szoktam magam érezni este ha lehet mindig kimegyek.
2016. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, bár zenét nem hallgatok, élvezem a csendet meg minden... szóval nagyon hangulatos. Ráadásul nem is néznek hülyének, hogy késő este rovom az utcákat, a kutyám jó ürügy. ;)
2016. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek sétálni, csak kis faluban lakom, ezért már elég unalmas hogy ugyanazt az utcát járom.
2016. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyedül nem szívesen mert félek a sötétben
2016. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen imádok :3 olyan megnyugtató, nincsenek emberek :) Bár én lány vagyok, de nem igazán félek.
2016. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék, mert imádok sétálni, de faluhelyen a kutyáktól, nagyobb városokban meg az emberektől félek.
2016. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát igen, éjszakára a madarak is kussolnak, forgalom is alig van, teljes csendbe és nyugalomba vonul a világ :)

Meg lehet érteni, hogy kellemes neked.


Nekem Papám szokott hajnalban, még napkelte előtt kijárni horgászni. Azt is ajánlom mindenképp, csodás végignézni ahogy a ködből előkerül a tükörsima tó, és szép lassan életre kel a világ :)

2016. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!