Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van jogositványa olyanna...

Miért van jogositványa olyannak aki nem tud vezetni?

Figyelt kérdés
Javitsatok ki, változott a kreszben az a szabály hogy mikor kell irány jelzést adni? Nem csak akkor ha forgalom van, MINDIG ha helyzet változtatással járó manőver van. Legalább is az én tudásom szerint. Most vannak olyanok akik lusták vagy nem is tudom minek tudható be, nem ismerik az indexet, vagy a szabályt? Az tökmindegy hogy nincs semmi forgalom meg közelbe senki nincs.. ha kikanyarodik egy utcából, akkor is kell jelezni. Van az utcába valami f.kalap kispcs erre szokott jönni, gondolom itt lakik, eléggé döngeti a kocsiát nagy autós b,zinak tünik, de ehhezképest, nem ismeri a szabályt.. nem indexel, eddig még egyszer se láttam, ha kikanyarodik. Miért van ez? Szerintem az ilyen embereknek nem kéne autót vezetniük, mert balesetet okoznak előbb utóbb.
2016. szept. 29. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert átengedték.
2016. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdesz vezetni, hogy eddig nem tűnt fel, hogy az emberek igen nagy része hanyagolja az indexet? Nézz meg egy körforgalmat, pár százalék indexel, legalábbis amit én láttam eddig, ott ez volt... Kétszer fordított irányban jöttek körforgalomban... S én még nem is vezettem sokat.

Kicsit nehezebb, hogy ha valaki nem indexel, akkor fogalmam sincs, le akar-e fordulni, de nem szoktam feltételezni, hogy nem fog, nagyon sokszor ráfáznék.

Ha csak kis forgalomnál nem indexelnének, ah, de szép is lenne. Vagy ha nem előznének itt a főúton (mindenki 90-95-tel halad, de ez egyeseknek kevés), ha jönnek szembe...

2016. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
S ez nem vezetni nem tudás. Az indexelés egy apró alapinfó, nem kell hozzá vezetni tudni. A jogsihoz pedig szintén nem kell tudni vezetni, csak átmenni a vizsgán. Ez jó is így, rutint szerezni rengeteg idő és km kell...
2016. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Körforgalom a másik.. Még is honnan a ...ból szopja ki az ember, ha nem indexel, hogy lefog e kanyarodni, holott rég mehetne, csak meg kell várni a gyökeret hogy mit akar.. csak tényleg nem értem, ha ennyire nincsenek meg az alapok, akkor miért vezethet?
2016. szept. 29. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
20 eve vezetek de meg en sem jottem ra ...
2016. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha annyira zavar a kispcs legyen fsz a lábod közt és közöld vele!!!
2016. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy nem a vezetői engedély adja a tudást, rutint, tapasztalatot, hanem az első X ezer levezetett kilométer.
2016. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig nagy előszeretettel használom az indexet,de ha pl. egy dűlőben vezetek,ahol nincs egy lélek sem,akkor kivételesen nem.
2016. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre mondta nekem az oktatóm, hogy ha 100 fekvőtámasszal büntetnék a közlekedési kihágásokat, sokkal kevesebben csalnának. Egyébként nekem is van jogsim, és én is bizonytalankodom. Nem szabálytalankodom, csak nem merek egyedül vezetni. Sajnos sok ember vezet, akinek nem kéne. Egyik tanárnő ismerősöm mesélte, hogy néha egy-egy autóban felismeri egy-egy régi tanítványát, és elgondolkodik, hogy ha ennek a hülyének is lett jogsija, jó lesz vigyázni.
2016. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megveszi a jogsit vagy sokadik alkalomra nagy nehezen atmegy vegre igy lesz jogsija.
2017. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!