Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami módszeretek amivel...

Van valami módszeretek amivel jobban tudtok koncentrálni a tanulásra?

Figyelt kérdés

A "kapcsold ki a gépet" tanácson kívül bármi jöhet, a gépet sajnos használnom kell hozzá. Figyelni nem tudok, bármi más jobban lekötne, mint a tanulás. :S

Ti mit tesztek ilyenkor?


2014. jún. 10. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd le TE a tételeket és akkor muszáj lesz több helyen utána olvasnod így lesznek plusz infóid is a vázlathoz. Vagy nyomtasd ki a tételeket. Fél óránként tarts 10 perces szünetet, ott zenére táncold vagy ugráld ki magad, vagy mit tudom én, igyál, aztán állj neki.


Tudom, milyen borzalmas. Én is csak most álltam neki érettségire tanulni.

2014. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elkalandozik a figyelmem, vagy fáradok, akkor én intenzív testmozgást végzek. Pár gyors felülés, fekvőtámasz... A pulzus megemelkedik, ettől felébredsz, és segít egy ideig a koncentrálásban is.
2014. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!