Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan találjam meg, hogy...

Hogyan találjam meg, hogy miben vagyok igazán jó? Vagy semmiben nem vagyok jó?

Figyelt kérdés
Ezt a "jó" kérdést ugy ertem hogy tehetsegem lenne valamihez. Pl jol tunek enekelni vagy hangszeren jatszani. Nincs semmi amiben olyan jo vagyok hogy es is erhetek vele valamit. Semmihez nincs tehetsegem. Utálom magamat, elegem van ebbol. Legyszi segitsetek, hogyan talaljam meg. Most tancolok de nem vagyok nagy tehetseg, nagyon szeretek enekelni de egyszeruen borzalmasan tudok. Koszi az ertelmes valaszokat!

2016. szept. 30. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak az éneklés meg a tánc van a világon, próbálkozz más sporttal, ha még sulis vagy gondolkodj mi szeretnél lenni, mi érdekel, kezd el érdeklődni dolgok után, olyan nincs, hogy nem is érdekel semmi. Ha valami érdekel már el tudsz indulni egy úton.
2016. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz: rajz, festés, írás, valamilyen sport, történelem, földrajz...


Ugyanakkor azért legyél tisztában azzal, hogy a tehetség nemcsak Mozartot jelenti, tehát ne azt keresd, hogy zseni legyél valamiben.

2016. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlagember vagy. Ennyi. Sokan vagyunk így vele :)
2016. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!