Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki nem jó semmiben?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én még a legapróbb dolgokat is elrontom, barátnőm se volt még, nem tudom elképzelni hogy én jó legyek egy adott szakmában, eddig mindenbe amit tanultam szar voltam, nem tudok normálisan kommunikálni, mert félénk és halkszavú vagyok. Sokan csak röhögnek rajtam, sokat piszkáltak az iskolában.

De tényleg mindenbe olyan kis bénácskának érzem magamat, a többieknek olyan jönnyen és lazán megy minden.

20/F


2016. aug. 14. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt se mondhatom hogy belül rendben vagyok, mert bunkón,,idegesen viselkedek, tőmondatokban válaszolok, elfordítom a fejem
2016. aug. 14. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám. Se barátnő/ismerős, se perspektíva. Igaz egyetemista vagyok, de ott sem jók a kilátásaim. Semmihez nem értek, de nem is szeretek semmit sem. A jogosítványomat is óriási szerencsével szereztem meg, azóta sem vezetek. Ráadásul fizikailag is gyenge vagyok, szóval rendőrnek vagy gyári melósnak sem mehetnék el.
2016. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Én is így érzek...
2016. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen sajnos. De nem azert mert keptelen ra, hanem azert mert elhiszi hogy nem jo semmiben. Ezen lehet valtoztanti.
2016. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helló, sorstárs! Én is elrontok mindent, más meg egy pillanat alatt elsajátít mindent. Nálam még pluszban öngyilkossági gondolatok is szoktak lenni. 20/F
2016. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van.
2016. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!