Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már valakinek hogy...

Volt már valakinek hogy önfejlesztő könyvbe leirt technika segitett?

Figyelt kérdés

Ha van egy konkrét témájú könyv, önfejlesztő, mondjuk stressz kezelés, ahogy leirja technikát, azt gyakorlatba használva bevált?

Vagy gondolok az ilyen nagy emberek által irt könyvekre, amikben új viselkedés "képességekkel" ruházna fel, mint pl Brian Tracy. Van olyan aki e szerint kezdett el élni amit olvasott, gyakorolni a hétköznapokban? Ha igen hányszor kellett elolvasni és gyakorolni hogy megmaradjon, mennyire volt nehéz?


2016. okt. 2. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy volt.

Engem nagyon érdekelt mindig is a minél sikeresebb csajozás.

És véletlenül bele akadtam egy könyvbe ami nem mondatokat ad a szerencsétlenek szájába,hanem a siker konkrét okait írja le tárja fel,és közvetve szól egy olyan emberről,aki gyakorlatilag megfejtette a női agyat.

Elég sok dolgot ültettem át,finomítottam ki a könyv alapján az életembe és egyértelműen működnek.

Az a címe Neil Strauss-A játszma.

El kell olvasni sokszor és utána kipróbálni élesben is.

Ezután a sikert leírni gyakorlatilag napló szerűen és ez alapján lehet finomítani,hozzátenni,elvenni egyre hatékonyabbá tenni.

2016. okt. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Willpower Instinct
2016. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt.


Julia Cameron: A művész útja c. könyve rengeteget segített. Azon kívül motivációs blogok, nem fizetek érte. Ja, meg kezdő írók kézikönyve.

2016. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már nem önfejlesztőkönyvezek, rajtam már csak a tudományos pszichológia segíthet...

és egy szakember.

És ezt nem tudom miért írtam le.

2016. okt. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán azért írtad le, mert szimpátiát érzel a kérdés iránt és magadra ismertél benne, és úgy gondoltad, hogy közöd van hozzá. Talán.
2016. okt. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Louise L.Hay Éld az életed
2016. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A technikák nagyon jó útmutatók, de sosem követtem őket, inkább csak beépítettem a személyiségembe, ami beleillett, és kész. Saját lelkemben csak a saját módszereom működhetnek, máséi csak irányadók lehetnek, ráébreszthetnek dolgokra, stb.
2016. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!