Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagáltál volna ebben a...

Mit reagáltál volna ebben a helyzetben? Milyen ember mond már ilyet?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok.

Van egy fiú barátom, akivel az elmúlt hetekben nagyon egy hullámhosszon voltunk. Sosem közeledett felém határozottan, csak bókolt, ezért úgy éreztem én fogok lépni. Próbáltam puhatolózni nála, de csak annyit mondott, hogy ő sosem szeretett senkit, és nincs is szüksége arra, hogy szeressék. De szívesen megdug, ha akarom.

Köpni-nyelni nem tudtam, csak bámultam magam elé és éreztem, hogy vörösödik az arcom. Sarkon fordultam és otthagytam.


2016. okt. 5. 15:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
De ha a lány mozdul rá a fiúra, akkor miért a fiú a bunkó? Nőként kérdezem, ha te hívod táncba, ő közli hogy mire nyitott és mire nem, abban mi a bunkóság? Ha csak úgy kéretlenül a pofámba vágja egy haver, amiket a barátod mondott, na azon megdöbbennék, de ha egyszer én firtatom, hogy mizu, akkor hol a probléma?
2016. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!