Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi/micsoda hoztam...

Szerintetek mi/micsoda hoztam létre a szuperhősöket?

Figyelt kérdés

Mennyire befolyásolja a személyiséget a szupererők?Hány szuperhős szeretne szabadulni szerintetek a

szuperképességétől?(jó,vadócot tudom)Miért van az,hogy a szuperhős filmekben(főleg az x-men)van úgy,hogy a "különleges képességű"embereket kitaszítja a társadalom?Nem éri meg ma átlagosnak lenni?



2016. okt. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom mindenkit kivet, aki különbözik. Mégpedig azért mert nem illik bele a szürke masszába. A szürke massza pedig nagyjából egy vonalon halad és gondolkodik. Ami pedig oda nem illik, attól fél, idegenkedik, mert nem tud vele mit kezdeni. Mert különbözik tőle. Ennyire egyszerű Bár erre nem a valóságtól elrugaszkodott szuperhős téma a legjobb példa, de áttételesen arra is alkalmazható.
2016. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyomor.
2016. okt. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az utolsó két kérdésedre itt találsz részben választ:

[link]


Érdemes elolvasni...több X-menes cikk is volt, ami velük foglalkozott idén.

2016. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mennyire befolyásolja a személyiséget a szupererők?"

Egy gyors meggazdagodás, egy vak szerelem, és az illető gyakran már csak árnyéka önmagának. Ehhez képest egy hatékony természetfeletti erő hatványozott hatást váltana ki, ha nem párosul józan ésszel és felelősségteljes hozzáállással.


Lehet, hogy lennék "szuperhős", de biztosan nem akarnék átlagember lenni egy szuperhős(ök) irányította világban. Hogy átlagosnak lenni megéri-e? Szerintem egyéni, de összességében nem, mert feláldozzuk érte az egyéniségünket, ami felér egy öngyilkossággal. Ha valaki tud átlagosan viselkedni, de megtartja az egyéniségét, annak jól jöhet az átlagosnak lenni tudás. De képes levetni ezt a maszkot; a hivatali életben hordja, a magánéletében nem.

2016. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az embrerek már az ókorban is találtak ki szuperhősöket, pl. Herkules. Kell valamilyen ideál az embereknek, akire felnézhetnek.
2016. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!