Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te amikor álmodsz milyennek...

Te amikor álmodsz milyennek álmodod magad és milyenek az álmaid, ha film stílushoz hasonlítanád? Gyerekes, átlagos, fantasztikus, erotikus stb? Én modern 3D figura kisfiúnak álmodom magam és kalandos, gyerekes. Ez gáz? Neked milyen? 20f

Figyelt kérdés
3D pl mint a pizsihősök és ált olyan 5-6 éves vok álmaimban.... 20f
2016. okt. 7. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
semmilyennek, sose álmodtam még magamról úgy, hogy külső szemlélő lettem volna és kívülről látnám magam.
2016. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah ez a másik, én azt hittem mindenki így álmodik :S én is szoktam néha saját szemszögből álmodni. am aspergeres vagyok. lehet emiatt?
2016. okt. 7. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem emlékszem olyan álomra, ahol kívülről láttam magam. Többnyire ijesztő, véres álmaim vannak, amikre emlékszem vagy erotikus.
2016. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én gyakran látom magam kívülről álmomban.

Sokszor erotikus, vagy véres. Olyannak látom magam ahogyan élőben is. Gyakran álmodom meg a vágyaimat, pl. valaki megölése, vagy arról a lányról álmodok aki tetszik.

2016. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában semmi konkrétum nem utal a testi mivoltomra, mintha nem is volna testem. Nagyon ritka, hogy tudatosodik bennem, milyen vagyok. Ilyenkor lehetek hasonló a valódi énemhez, de nem egyszer volt már, hogy ellentétes nemű voltam álmomban.
2016. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én E/1-ben álmodok.

Általában 2 félét. Nagyon-nagyon ritkán csak tök egyszerű, mindennapos álmom van, szóval semmi különös.

A nagy része viszont fura...hm...nem is tudom mihez hasonlítsam őket. Fura a hangulat, a képi világ, a cselekményben is vannak fura dolgok, bár nagy részük csak a hangulattól / látványtól lesz fura.

1 éve leírom, h miket álmodok. Persze sajnos a többségét rögtön elfelejtem. :(

2016. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mostanában ritkán álmodom, ha nem rémálmom van, akkor mindig valami szerelmeset álmodok szóval romantikus.
2016. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Élethűnek álmodom magam, csak szebbnek mint most.

Vagy van, hogy egy állat vagyok álmomban. Általában valamilyen nagymacska, vagy ló.

Viszont legtöbbször sárkány.

Nagy vagyok, de nem nagyobb egy busznál. Négy lábam van, hatalmas karmokkal. Gyönyörű, vörös pikkelyeim vannak. A szemem is égővörös. Hatalmasak a fogaim is.

Másokat védelmezek, de azt sem hagyom hogy velem szórakozzanak. Olyan jól esik repülni. Szabadságot érzek olyankor.

Jól esik tüzet okádni, üvölteni. Megbüntetni azokat akik másokat bántanak...

Vagy revansot venni azokon akik engem bántottak olyankor, amikor ébren voltam...

2022. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!