Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is tapasztaltátok már...

Ti is tapasztaltátok már nagybevásárlás során hogy egyes emberek belenéznek a kosaratokba? De úgy bunkósan hogy még a fejét is odafordítja és csodálkozik rajta?

Figyelt kérdés
Titeket ez nem idegesít? És miért csinálják a kíváncsiság vezérli Vagy az hogy megnézze mire telik másnak?
2016. okt. 7. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én a saját kosaram szoktam csak nézni, és elgondolkodok, hogy miért is veszek ennyi dolgot.
2016. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet sem érdekel. Nem az dobja fel az életem, hogy azon bosszankodok, hogy mások belenéznek a kosaramba.
2016. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt még fel eddig, de biztos van ilyen, mert én is szoktam. Legalábbis így jobban belegondolva. Ilyenkor a mások életén szoktam gondolkodni, pl: pelenkát, baby ételt vesz-mennyi idős lehet a gyereke vagy nézem az alapanyagokat-ki tudom-e találni mit fog főzni vagy vesz egy rakat piát-buli lesz vagy alkesz..stb
2016. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesít.

Bevallom én is belenézek. Persze nem állok meg és bámulom.

Meg amikor előttem pakolnak ki a szalagra, azt is megnézem. Én szimplán csak kíváncsi vagyok, ennyi.

2016. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam, nem zavar. Nincsenek komplexusaim, ha neki ez jólesik, hát hajrá, nem érdekel, mit gondol rólam egy random vásárló a boltban. :D
2016. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem érdekel a dolog, hisz ő is meg tudja venni mindazt, amit én vettem, akkor minek cirkuszolni... Ha jóhiszeműen nézzük, akkor talán azért, mert átfutja, hogy kiderüljön számára, hogy ő mit felejtett el megvenni, és még talán van esélye visszalépni érte.

Ez hasonló a tömegközlekedési eszközökön a telefonbuherálás-téma: "Ne nézz rám, mert mobilozok!". Nyilván nem szigorúan hadititkos dolgot fog nézni senki pl.: a metrón, így tök fölösleg cirkuszolni, ha valaki épp belepillant a másik tf.-ba. Ha meg az arcát nézi, akkor meg az a baj... <Belga:)>

2016. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam még, bár nem is nagyon szoktam figyelni más embereket. Mint a mellékelt ábra mutatja, nem vesztek vele semmit, csak legfeljebb némi bosszankodást meg pár felesleges kérdést spórolok meg.
2016. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!