Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki Taügetosz pozitívnak tartja magát? Ha ige, indokoljátok meg miért?

Figyelt kérdés
Ha létezik ma még Taügetosz pozitív ember, az biztosan én vagyok. Csak röviden magamról: 170 vagyok 54 kilóval, emellett rövidlátó, lúdtalpas és gerincferdüléses is vagyok és 39-es a lábam, arról nem is beszélve, hogy ott alul sem vagyok elengedve (15-16 centi hosszú és 3,7-4 centi vastag földimogyorónyi méretű herékkel). Ezekből kiindulva totálisan önbizalom hiányos vagyok, nincsenek barátaim (barátnőről nem is beszélve) és a tanulmányaimmal is kínlódok. Szóval totál káosz az életem. Várom, hogy teljenek a napok és sodródok az árral. Na ez voltam én, most kíváncsi lennék rátok. Ti adott esetben miért tartjátok magatokat Taügetosz pozitívnak?

2016. okt. 7. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Semmi. Kínjukban már nem tudják mire fogni.
2016. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#9: 25 vagyok, de nem értem, hogy te miért nem vagy elégedett magaddal. 17 centi az eléggé átlag feletti, de gondolom az enyémmel ellentétben nem olyan vékony, mint egy cerka. A többi érték is teljesen rendben van.
2016. okt. 9. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!