Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeseredett, életunt, unalmas ember vagyok. Lehet így is párom?

Figyelt kérdés
Ha mindez nem lenne elég, még külsőre sem vagyok valami Adonisz. Rengetegszer átvertek, lehúztak, megaláztak és egy idő után már annyira leszartam, hogy konkrétan már semmi nem tud érdekelni, kivéve a nők. (25)
2016. aug. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Te akarnál élni valakivel aki huszonévesként úgy viselkedik, mint egy 80 éves nyugdíjas? Naná hogy nem
2016. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy bennem van a hiba, de ha ilyen párom lenne, mindent megtennék, hogy fel tudjam dobni...


Ezek szerint a nőknél kicsit sem így működik.

2016. aug. 11. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet párod. Egy megkeseredett, életunt, átlag alatti, mindent leszarok beállítottságú nő.
2016. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én meg férfiként mondom neked, hogy én egyenrangú társat akarok és nem olyat, aki nélkülem képtelen a két lábán megállni. Erre van más megoldás.. gyereknek hívják. Első voltam
2016. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha te valójában megkeseredett, életunt ember lennél, akkor bizony a nők se érdekelnének!
2016. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbálom elhitetni magammal, hogy nem érdekelnek, de nehezen megy. Pedig volt már tartós kapcsolatom és pont az abban történtek miatt váltam ilyenné. Mégis titkon vágyom egy újra.
2016. aug. 11. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor viszont nem vagy megkeseredett, max csak unalmas és életunt.


megkeseredett ember nem akar maga mellé senkit, és nem reménykedik.

2016. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet párod, de nem változna az életeden semmi... hamar találnál ugyanúgy valamit, ami miatt „megkeseredett, életunt, unalmas ember” lennél. Szóval nem kis probléma van a fejedben.

Önismeret!

2016. aug. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!