Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a közösségi étkezés okozta fóbiámat?

Figyelt kérdés
Nem szoktam gyorskajáldákba menni, menzaszerű helyekre meg főleg nem, mivel borzasztó kínosnak érzem magamat, amikor evés közben emberek nyüzsögnek körülöttem, teljesen feszültté válok és elmegy az étvágyam. Valamikor pl. volt olyan kínos szitu, amikor ettem a kaját a magam csendességében, egyszer pillantottam fel és egyből egy csajjal sikerült összenéznem. És most akkor döntsem el, hogy hülyén zabálok vagy esetleg tetszem neki és azért figyelt. Itthon ész nélkül tolom magamba az ételt, nem figyelek oda, hogyan eszek, de egy kajáldában meg mindig van olyan ember, akinek nincs jobb dolga, mint a másikat bámulni, az pedig számomra roppant kínos tud lenni. Ti hogyan szoktatok ilyen helyeken enni, hogyan viselkedtek és nekem mit tudnátok tanácsolni?

2016. okt. 12. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szard már a le a többi embert, légy szíves.
2016. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én? Előveszem a könyvemet, nekiállok betúrni a kajeszt, és a többi ember magasról le van sajnálva.

Ha téged ennyire zavar, kérd elvitelre a falnivalót, vidd haza és edd meg ott. Vagy vidd be a toalettre, zárkózz be az egyik kabinba, és láss neki.

2016. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!