Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőkbe fel se merül h valaki...

Nőkbe fel se merül h valaki azért iszik mert lelkileg problémája van?

Figyelt kérdés
Vagy kedvetlen vagy ugymond "bunkón viselkedk" az nem merül fel egy nőbe se hogy kis foglalkozással vagy odafigyeléssel ki lehet hozni az állapotbol? Ehelyett inkáb elitélik megpecsételik az embert h valami nem 100 ezért ott kell hagyni? Egyáltalán miért nem elnézőek, hogy ha valamit nem tud vagy bizonytalan akkor már tovább lépnek. Egy férfinek nem lehetnek problémái, nehézségei? Persze ha egy nőnek van, akkor egyből törödjünk vele, egyből kapjon szeretetet meg mindent..
2016. okt. 12. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Drága, ha valaki a problémamegoldást az ivásban látja, azt bizony nagyon gyorsan ott kell hagyni. Probléma mindig lesz, csak mindig másik, senki nem akarja egy alkoholista mellett végigmártírkodni az életét.


Am te vagy itt a rezidens szép nők utálója megint, ugye? Annyira vicces vagy. :)

2016. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre. Nem utálom a nőket
2016. okt. 12. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bennünk nem merül fel, nekünk nincsenek sem érzéseink, sem gondolataink.


Egyébként mindenkinek lehet problémája, de egy ember egy új kapcsolatban a boldogságot keresi. Mikor összejössz egy másik emberrel, a legtöbb esetben még nem ismered annyira jól, ilyenkor sokkal könnyebb kilépni és találni valakit, aki nincs összeomolva, mint a "nyakadba venni" egy ekkora terhet és beleszeretni, hogy aztán magával rántson. Nem véletlenül mondják, hogy előbb magaddal békülj ki, utána keress társat.

2016. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De, felmerül, csakhogy az alkoholizmus nem fogja megoldani a problémákat, hanem csak tetézi. Lehet inni mértékkel, időnként lazítási céllal is, ha nem viszed túlzásba, de aki már elindult a lejtőn, az már akaratgyenge, segíteni pedig csak azon lehet, aki maga is tesz a változásért.


Nekem az egyik nagynéném egy darabig eltűrte, hogy a férje az alkoholba menekült egy őt ért hátrányos intézkedés miatt, de segíteni nem tudott neki, a férje egyre lejjebb csúszott, és agresszívvé vált, a nagynéném pedig egy idő után nem akarta tovább kitenni önmagát és a két közös lányukat, és elvált. Ha hamarabb kilépett volna, vagy ha a férje képes lett volna mértéket tartani és közben kereste volna a megoldást, és nem vált volna egy agresszív állattá, akkor a két lányuk nem sérült volna tartósan pszichésen olyan mértékben, hogy egyikük még felnőttként is másokra szorul (túl a 40-en).

2016. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
A nőknek nem kell olyan férfi sem, aki egy kissé visszahúzódóbb, nehezen megnyiló, ugyanakkor NEM iszik! Az ilyen férfiakat is pont ugyanúgy elkerülik a nők, mint az alkoholistákat. A mai nők semmilyen problémát, még a legkisebbet sem akarják felvállalni, hiszen a nők tökéletesek, milyen alapon várhatnánk tőlük, hogy bármi problémát is a nyakukba vegyenek két plázázás között szegénykéim? :D
2016. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De. Sőt, sokan ki is tartanak a párjuk mellett.

Csak sajnos a legtöbben le sem akarnak szokni a piáról. És az ivásnak hosszútávon nagyon durva hatásai vannak.

Sajnos nálunk is volt alkoholista a családban, elvitt mindig minden pénzt, állandóan agresszív volt, vert minket. Hát köszi, de ezt szerintem senki sem viseli el hosszú távon.

2016. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5: Minden nő plázázik? :S

Egyébként sok nő pont a visszahúzódóbb pasikat szereti, mert azt gondolják, hogy akkor majd ők irányíthatnak.

2016. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 5 Időpont ma 19:11 - Na, azért egy visszahúzódó meg egy alkoholista nagyon nem egy kategória, ne vonj párhuzamot. A visszahúzódó természet és életmód van, akinek még be is jön, ha hasonló (igaz, az ilyenek pont az életmódjuk miatt találnak nehezen egymásra). De az alkoholprobléma valóban súlyos probléma. Gondolom, neked még nem volt dolgod alkoholistával a közeledben (a hajléktalan kéregetőket leszámítva), és örülj neki.


Nekem pl. anyai nagyszüleim közvetlen szomszédságában élt egy család gyerekkoromban, a gyerekekkel jóban voltam, de sajnáltam őket, mert az apjuk és az anyjuk is alkoholista volt, sokszor lehetett azt hallani, hogy a szülők üvöltenek, a gyerekek sírnak és menekülnek a szüleik elől, mert azoknak az alkohol hatására gyakran eljárt a kezük. Amikor épp a szülők szünetet tartottak, a gyerekekkel a kerítésnél találkoztunk és ott beszélgettünk. Nem tudom, mi lett velük felnőtt korukra, de mostanra az a ház lakatlan és az udvart benőtte a gaz.

2016. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem értem, miért az én dolgom lenne egy önutáló alkoholista bunkó tagból kihozni a kedvességet lol. Nem vagyok terapeuta, ezért nekem senki nem fizet, nem az én felelősségem. Menjen el pszichológushoz vagy elvonóra, ott pont ezzel foglalkoznak.

Nyilván egy régi barátnak, vagy komoly kapcsolatban partnernek segítenék, ha tudok, de egy értelmes ember felismeri, hol van határa annak ,amit ő tenni tud az ügy érdekében. Nem fogom magam felgyújtani, csak hogy neki melege legyen, na.

Ismeretlen embernél vagy ilyesminél meg pláne nem.

2016. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Viszont az se fogja megoldani h leszrjuk a problémákat és tovább lépünk gondolkodás nélkül.. Ugye, a szexuákisan maximális kisugárzású emberek után kajtatni..
2016. okt. 12. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!