Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis, ha ossze vagyok...

Normalis, ha ossze vagyok zavarodva? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Evekig kozkodtem azzal, hogy elfelejtsek egy pasit. Sikerult, de ugy, hogy megtetszett egy masik. Viszont nem olyan egyszeru a dolog, en tetszettem neki, nekem o nem tetszik, mindig beszeltunk, mindig kedves volt velem, es azt hittem tenyleg komolyan erdeklem, es szerintem ez volt az ok, amiert megtetszett, de annyira fura.

Nem egy vilagszepe, nincsenek megcsak oda se erte a nok, megis csomo lany fozos kepeihez ir hozzaszolast, hogy jaj ugyes vagy, jo szakacs vagy... most vettem csak eszre, hogy kicsit jobban elkezdett erdekelni a pasi. Mindegy, hogy van baratjuk, o dicsergeti oket, bokol nekik, es azt figyeltem meg, hogy engem mar hanyagol. Ritkan ir, ha en irok neki, felnapokra ra ir vissza ugy, hogy szinte mindig fenn van...

Mit tegyek? Felejtsem el, most mig nem zugok bele jobban?

23L


2016. okt. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Ha másnak is bókolgat ezerrel, láthatod milyen kitartó...
2016. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az bant tenyleg, hogy 1 evig nagyon sokat beszeltunk, ha valamin osszekaptunk, utana csak irt, hogy nem tud ram haragudni, jokat tudtam vele dumalni, aztan tessek... Most is ott tartunk, hogy tegnap rairtam, hogy hogy van, mivel tudtam, hogy majdnem 2 hete meg van fazva, erre meg vissza se irt...

A legrosszabb, hogy tudom, hogy fog irni, mert ha tenyleg nincs dolga esetleg nincs kivel beszelgessen, akkor ramir, en pedig ilyenkor megorulok es rogton visszairok neki... mit csinaljak?

2016. okt. 15. 17:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Es tudom, hogy ezt fogja meg sokaig csinalni, mivel megmondta, hogy vannak az atlagos lanyok es en joval folottuk vagyok, abba a tipusba tartozok, akivel lehet buszkelkedni...
2016. okt. 15. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik, hogy neki te közel sem vagy annyira fontos, mint ő neked.
2016. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!