Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nem tudok azzal a tudattal...

Én nem tudok azzal a tudattal lenni nőkkel, hogy éppen hogy csak elég vagyok neki, baj?

Figyelt kérdés
Illetve nem is az a kérdés hogy baj e, csak érdekelne mások véleménye.. Én nem tudok úgy együtt lenni nőkkel hogy tudom hogy nem vagyok elég neki, ergo mindig én érezzem h bennem van a hiba, meg mindig nekem kell tenni
2016. okt. 17. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy konkrét nővel ez a bajod, akkor keress mást. Ha mindenkivel így érzel, akkor pszichológus.
2016. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez így korrekt. Keress olyat kinek megfelelő vagy.
2016. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem vagy elég neki?

Miből gondolod, hogy benne nincs hiba. Senki sem tökéletes. Attól még szerethetünk valakit, hogy látjuk a hibáit.

2016. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az eső nagyon fején találta a szöget.


Jól vigyáz ezzel, egyrészt problémák és vitáknak nem az a lényege, hogy a másik ezzel azt akarja közvetíteni neked, hogy te rossz vagy... Egyszerűen csak volt/történt valami, ami miatt sérült a másik fél. Egy adott problémát ketten tudtok megoldani, ne úgy fogd fel, hogy ezek azért vannak mert " benned van a hiba".


Ez ugyanis mindig is így lesz, bárkivel leszel, ha így van.

Szóval arra találj választ, hogy valóban a konkrét személy érezteti ezt veled, vagy a saját magad érzel így mindig vitás helyzetekben?


Tapasztalatból mondom, ezeket a szavakat az én párom is használta vita során, (neki egy rossz korábbi kapcsolat miatt alakulhatott ki benne ez), és neki is el kellett magyaráznom, hogy mekkora butaság, én ezekkel egyáltalán nem tartom őt hibásnak, vagy kevésnek, és egyáltalán nem rossz ő, hiszen nagyon is jó párom a kapcsolatban.

Gondolhatod, hogy meglepődtem, amikor erre rájöttem.

Először csak annyit láttam, hogy így zárja le a dolgokat, és bunkóságnak tartottam, persze kiakadtam rá akkoriban nagyon. És kiderült, hogy ez régebbről jött neki, mert sokszor kérték számon butaságok miatt és ilyenkor mindig előjött nála.


Szóval ha mindenkinél ezt érzed, magadban keresd az okát, hogy megszüntethesd.

2016. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én se tudnék olyan kapcsolatban élni ahol nálam nagyobb társadalmi státuszban lenne a nő vagy szexuálisan tapasztaltabb lenne, ha viszont te mindenkivel így érzel akkor benned van a "hiba", méghozzá az hogy nem tudod megfelelően kezelni a kapcsolatot, hagyod h a fejedre nőjenek. Első lépésként is is pszichológust javaslok.
2016. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*én is
2016. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csak nő vagyok. Itt is olvasni, hogy jaj, akkor könnyű dolgom van, de nem. Én sem akarok csak egy ürítő lenni. Nem nyűgöz le, hogy az utcán a csöves megkufircolna.
2016. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

#7 És egy milliárdos lenyűgöze, ha megkufrintana? (vagy ők nem kufrinanak, hanem szerelmeskednek?)


Értem, persze ürítőnek lenni, nem valami űdítő. Csak, mivel a csőves szót használtad, úgy értelmezhető, hogy :de van az a pénz.

2016. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

8: Bár nem én vagyok a 7-es, de én értem, hogy mire gondolt.

Le is írta. A férfiak sokszor azt gondolják, hogy egy nőnek könnyű. Simán lehet pasija. De nem. Ugyanolyan nehéz a nőnek is normális párt találni.

Az nem boldogít egy nőt sem, hogy a sarkon beszól a hajléktalan vagy a piás alkesz, hogy de jó a segged, megdugnálak. Ettől még nem lenne jobb, ha ezt egy milliárdos mondaná. Csak általában nem a milliárdosokra jellemző, hogy állnak az utcán, stírölik a nőket és beszólogatnak.

2016. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as, de anyagias vagy.


A csöves nekem egy koszos, büdös, igénytelen alak. Nem nyűgözne le, ha meg akarna fektetni. A milliomos se ürítsen belém, csak mert épp nincs jobb. Pénzem meg egyébként is van.


A lényeg az, hogy engem akarjon. Még egy teljesen átlagos, vagy akár jóképű pasi se legyen velem úgy, hogy közben azt gondolja, neki jobb kell, ő jobbat érdemel. Mert az baromi megalázó.

2016. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!