Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nem tudok azzal a tudattal...

Én nem tudok azzal a tudattal lenni nőkkel, hogy éppen hogy csak elég vagyok neki, baj?

Figyelt kérdés
Illetve nem is az a kérdés hogy baj e, csak érdekelne mások véleménye.. Én nem tudok úgy együtt lenni nőkkel hogy tudom hogy nem vagyok elég neki, ergo mindig én érezzem h bennem van a hiba, meg mindig nekem kell tenni
2016. okt. 17. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz, csak az a baj, hogy a nők bebeszélik maguknak, hogy mert neki biztos jobb kell, én nem vagyok elég jó, jön a hiszti, amit a pasi nem bír, és ha emiatt szakít, akkor a nőben beigazolódik, hogy ugye, hogy nem voltam neki elég jó? És ezt nőként írom.
2016. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Nyolcas vagyok, "az anyagias"



női nemnek nincs szerencséje abból a szempontból, hogy a férfiak egy részét (ez korfüggő) elsősorban a szexuális vágya hajtja, és nem az embert látja meg a nőben, hanem a fenekét (húsipar)

Így van ez, akiről írtál (#7) csőves, te sem az embert láttad meg benne, akkor most mit vársz, ha te is így nézel?


Kik mondják, hogy a"nőknek könnyű"

Az mire vonatkozik, az élet melyik területére?


Rántottát csinálni?


A nő szexpartnert könnyen találhat, mint a férfi, mert a férfi egy része (kortól függ), még a legyet is röptében.

A férfi nehezebben talál (főleg, ha ezt el is hiszi) CSAK szexbarátnőt, mert a nők jelentős része, akárkivel nem kufircol (csak jószagúakkal).


A nőknek csak abban "könnyű", ha elönti a forróság, válogathat kivel hűti le magát, de normális párkapcsolatot teremteni, ahol mindkét fél részéről bizalom,tisztelet,megbecsülés áramlik; ahol a másik értékesnek lát, nem csak egy "ha nincs ló, jó ez a szamár is"... szóval az felemelő .

Ha kölcsönös, akkor teljes; szeretetnek hívják.

2016. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát én nő vagyok, és nem válogathattam soha, még egyből sem.


És ha te látsz egy koszos, büdös, csöves nőt, akkor rögtön pontozod a fejedben? Megnézed a fenekét? Kétlem.


Az a férfi és nő válogathat, aki jóképű/szép.

2016. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!