Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni a hipochondria...

Mit lehet tenni a hipochondria ellen?

Figyelt kérdés
Rettegek a súlyos betegséfektől, és ha találok valami hibát magamon mindig megijedek és szinte másra se tudok gondolni. Pl. egyszer úgy láttam, hoy ki van dudorodva az ínyem az egyik fogam fölött már minden hülyeségre gondoltam. A fogorvos meg megmondta, hogy semmi gond csak az a fogam máshogy áll és emiatt olyan az ínyem is... Máskor azt hittem be van gyulladás a szemem, de nem volt...egyszerűen csak kicsit éres volt. Mit tehetek, hogy ne legyek ilyen szorongó? 19/L
2016. okt. 17. 14:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy sose volt semmilyen komoly egészségügyi problémám, beteg is alig vagyok, műteni se műtöttek soha.
2016. okt. 17. 14:45
 2/3 Quatermain ***** válasza:
Nekem is kiszokott dudorodni az íny az egyik fogam fölött és az valós probléma, mert én egyszer kiszúrtam és ne tudd meg mi volt benne, tehát az aggodalmaid bizonyos esetben életszerűek, azonban más esetben meg túlreagálod. Másra kellene koncentrálnod, el kell vonni a figyelmedet ezektől a dolgoktól, egyszerűen kapcsolódj ki, kösd le magad valamivel. 20/F
2016. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell fordulni súlyos esetben.
2016. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!