Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha szorongok a...

Mit tegyek, ha szorongok a tesi órákon?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon ügyetlen vagyok.Minden óra előtt izgulok,hogy vajon a barátnőm lesz-e a párom(3-an vagyunk egy "klikk",szóval az egyikünknek nem biztos,hogy lesz párja) és,ha nem,akkor meg azért félek,mert nagyon béna leszek a másik szerint.Most pont kézizünk és utálom.Lyukaskezű vagyok!De utálom még a kosárlabdát is és a páros munkát.Egyébként kevert specifikus zavarom van,amiben,ha jól tudom,gyenge mozgás koordinációs képesség is szerepel.Lehet felmentést kapni? :D

2016. okt. 17. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenét olvastam most?
2016. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülyeséget.Ám ez a hülyeség az én problémám...sajnos.Bármikor elcserélném pl. a nyelvi készségem,arra,hogy ügyesebb legyek...
2016. okt. 17. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt a probléma régen engem még meg is vertek az öltözőbe anno 5.-8.-ig. A tanárok nem foglalkoztak vele, mivel ők is utáltak gyenge képességeim miatt a labda és páros játékokban. :-(


Még most is rossz erre visszagondolnom.


Még most keress fel egy pszichológust, mert nagyon mélyek lesznek a lelki sérülések ilyen korodra mint én.


35/F

2016. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam én is, annyi különbséggel hogy nekem ha nem épp beteg volt a megszokott párom akkor mindig együtt voltunk. Így nálam ez a probléma csak akkor állt elő ha nem volt iskolában és pont ilyen páros dolgot csináltunk volna. Olyankor én saját magamat mentettem fel, azt mondtam nincs tesicuccom(szerencsére ez talán egyszer jött így össze 4 év alatt). Nyilván nem arra buzdítalak hogy te is így tégy.

Nálam a legnagyobb halál talán a kosárlabda volt, egyszerre kézzel és lábbal, sőt még figyeljek másfelé is? Na még mit nem! :D Hát a labdát pattogtatni is csak úgy megy ha azt nézem végig.


A barátnőiddel ezt nem tudod esetleg megbeszélni hogy te mindig valamelyikükkel legyél párban? Jobb ötletem nem igazán van arra hogy hogyan oldhatnád fel magad ezalól.

2016. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:
100%
Én imádok kosarazni, de olyan szerencsétlen vagyok, hogy nagyon ritkán játszom :'D Kövesd az én utamat: Ha el is cseszed csak nevess rajta. Ne ez legyen a problémád. Ha mégis ennyire zavar akkor igen, kérhetsz felmentést, de végső soron még ilyen szerencsétlen helyzetben is lehet fun a tesi. Szerintem kár lenne kihagyni.
2016. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

61%


+1 Átérzem. Bár én nő vagyok, de hasonló élményekben volt részem, igaz engem ritkábban vertek...tanárok szintén nem tettek soha semmit, sőt általában a falkaösztönt megérezve, engem pellengéreztek ki. Iszonyú volt.


A kérdező legalább tisztában van vele, hogy valami baja van, tényleg nem hülyeség elmenni egy pszichológushoz, nem úri hívság az. Lehet, hogy a felmentésben is tud segíteni. A magyarországi viszonyok között a testnevelésórák-tanárok többsége inkább kárt okoz, mint hogy az egészséges életmódra nevelne.

2016. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és az együttérzést!Kicsit már jobban is vagyok! :) Majd még talán elintézem a helyzetemet és mélyen együttérzek a 61%-os válaszadóval.Az olyan emberek,akik mást bántanak,szerintem lelkileg és emberileg nullák.Engem is bántottak,de nem vertek.Boldogságot és szerencsét kívánok mindenkinek! :)
2016. okt. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!