Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki mindenféle helyzetben higgadt tud maradni?

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsot adni, hogyan tudnám ezt a tulajdonságot elsajátítani?
2016. okt. 17. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

sokszor kell olyan helyzetbe kerülni ami fel tudja bszni az agyad. egy idő után megszokod.


engem pl már nagyon nehezen tudnak felhúzni.. tapasztaltam már sok mindent, nem igazán lepődöm meg semmin.

2016. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de ez már inkább egy ilyen besokaltam leszarom hozzáállás, nem?
2016. okt. 17. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Én igen.

Objektív nézőpont minden helyzetben és megtanultad egy életre.

Hihetetlenül egyszerű.

Ha kell személyre szabott segítség, írj rám.

2016. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a sok éves konditermi edzés és a 9 év ökölvívó edzés elég nagy segítség ebben,mert pontosan tudom,hogy ha elfajul a helyzet és nem lehet másképp megoldani,akkor agyonverek mindenkit.

ezért a vitás helyzetekben mindig ott van bennem,hogy az ász az nálam van bármi is legyen ennek a vége és nyugodt maradok,meg persze átgondolom taktikailag a helyzet,hogy ebből a szempontból is előnyben legyek.

2016. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es elképzelem, ahogy éppen szerepelsz valahol, nagyon izgulsz, elfelejted a szöveged és a teljes közönséget agyonverd, hogy megoldd a problémát.. :DD

Ahhoz, hogy higgadt legyél önkontroll kell. Ez sokban múlik az alap természeten (ami genetika és nevelés kérdése), de lehet fejleszteni, például meditáció, karate sokat tud segíteni. Vagy ha leszoksz valamilyen szokásodról (pl körömrágás). Szóval a lényeg, hogy az önuralmat gyakorold és mint minden gyakorlás hatására fejlődik.

2016. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki tudsz próbálni minden helyzetet?

Menj el mentősnek például.

Kicsit nehezebb higgadtnak lenni mikor valakinek a lába 10 méterrel odébb van mint ő maga, és tőledd függ, mint verekedni olyan emberekkel, akiknél tudod, hogy erősebb vagy. Azt inkább gyáva seggarcúságnak tartom.

2016. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!