Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért céltáblái gúnyos megjegy...

Miért céltáblái gúnyos megjegyzéseknek, primitív beszólásoknak a kövér nők? Miért nem cikizik a soványakat, anorexiásokat?

Figyelt kérdés
Én az extrém kövér nők rajongója vagyok és zavar ha pocskondiázzák őket.

2016. okt. 19. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Te beteg vagy! Egy kövér nő pont olyan mint egy hajléktalan. Igénytelen! És rossz rájuk is nézni!
2016. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Csak azért is éljenek a kövér nők,imádni valók vagytok!
2016. okt. 20. 21:14
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Rajuk is fér, az "éljenek", mert az elhízás akár tíz évvel is megrövidítheti az ember életét.

Pobt ezért beteg és undorító, az az ember aki elhízásra bátorítja a partnerét.

2016. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Remélem segítség lehet:

www.facebook.com/ednos.ano

2016. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

"Miért céltáblái gúnyos megjegyzéseknek, primitív beszólásoknak a kövér nők? Miért nem cikizik a soványakat, anorexiásokat?"


Pont forditva van! Kövér nőket istenitík. Kövér nők alpári ,primitiv stílusban cikizik normál/vékony nőket. :-)

2016. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kövérként mondom, hogy a vékonyakat is ugyanúgy fikázzák, csak azt lehet, hogy bebugyolálják ilyen "segítő szándékú" köntösbe, hogy "jaj, enned kéne", "így nem fogsz tetszeni a pasiknak", "nem vagy te anorexiás?"... plusz ezek a baromságok a neten, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak".


Miért nem tudják megállni az emberek, hogy másokat ne b.tassanak a kinézetük alapján? Most nem arról beszélek, ha vki azt mondja, őt szexuálisan nem vonzza a kövér/sovány testalkat, szőke haj tudomisén. De az akkor sem normális dolog, hogy vadidegennek beszólsz, akit nem is ismersz, nem tudod, miért úgy néz ki, ahogy (hogy azért kopasz, mert kemón volt, hogy azért kövér, mert épp egy hete szült vagy gyógyszer miatt szedte fel, hogy azért tűnik anorexiásnak, mert meghalt az apja 2 hete, és azóta nem tudott enni). Meg amikor a vonzalmát vki megideologizálja. Nem, te nem azért nem vonzódsz a kövér nőhöz, mert az lusta, hanem mert nem tetszik a kövér testalkat. Csak mindenki szeret úgy tenni, mintha akkora lángész lenne, és megideologizálni azt, hogy miért nem tetszik neki vmi, ami azért nem tetszik neki, mert egyszerűen nem tetszik. (mint pl. ez a "azért nem ízlik a kukorica, mert nehéz megemészíteni. Nem, bki, azért nem szereted, mert nem ÍZLIK, ennyi".)

2016. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. Az anorexia egy mentális betegség, csak gratulálni tudok hozzá, ha te ilyen lányokat bántasz.

2. A vékony lányokat is bántják, tele van a net olyan zseniális képekkel, hogy "a nő 70 kg alatt nem nő, csak karácsonyfadísz" meg "az igazi férfiak a telt idomokat kedvelik", stb.

2016. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem pl azért cikiznek, mert vékony/sovány vagyok, míg a kövér osztálytársaim senkit sem "zavarnak"
2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én amikor felszedtem 10 kilót, a kollégák "kóstolgattak", hogy akkor ez most egy gyenge pontom lett-e vagy sem. Aztán mikor látták, hogy nem érzem magam emiatt rosszul, és zsákot sem húzok a fejemre, nem is forszírozták tovább.
2018. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!