Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak mennyire fontos,...

A férfiaknak mennyire fontos, hogy néha megdícsérjék őket?

Figyelt kérdés
Egy személyes tapasztalatom volt ezen a téren. Az egyik ismerősömnek nősült a testvére, persze megkérdeztem, hogy milyen volt a lagzi, miegymás, a végén pedig bevágta, hogy annyit keresgélt öltönyt és nem dícsérte meg egy ember se, hogy szép az öltönye, pedig jólesett volna neki. Ezek a dolgok a férfiaknak is jelentenek valamit? Vagu hogy van ez náluk?
2016. okt. 19. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja. Valaki szereti, ha dicsérik, és valakit pedig hidegen hagy, vagy nyalizásnak veszi! Egyéntől függ, nem attól, hogy férfi. De úgy gondolom, hogy a férfiak kevésbé várják ezt el, mint a nők.
2016. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden embernek jól esik a dicséret.
2016. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a férfi is emberből van,talán jól eshet neki is.

Gondoltál e erre esetleg?

2016. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elismerést az emberek többsége szereti, nemtől függetlenül. A férfiak egy része a karrierrel kapcsolatos elismerésnek örül, más a megjelenésével kapcsolatos bóknak.

Őszintén szólva, én szeretem, ha megdicsérnek. Párkapcsolatot el sem tudok képzelni nélküle.

Amit viszont látok, hogy rengeteg férfi sosem kap elismerést és ez meg is látszik rajtuk. Ők lesznek a megkeseredett emberkék, akikről annyiszor beszélnek az oldalon.

Társas lények vagyunk. A normális fejlődésünkhöz általában szükség van pozitív visszajelzésre.

2016. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én akárhány embert megdicsértem életemben, azok kb. le se szarták. Épp ezért már nem szoktam dicsérgetni senkit sem, én én sem várom el. Ha valamit jól csinálok, akkor kapjak visszajelzést, hogy az jó, aztán ennyi.
2016. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem le se szarták, csak nem merték megmutatni, hogy örülnek a szociális konvenciók miatt. Vagy nem tudták mit mondjanak.


Ha valamibe sok energiát, munkát, időt stb fektettem és megdicsérnek akkor jólesik

2016. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!