Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az internet...

Miért van az, hogy az interneten rengeteg olyan kommentelő van bármilyen tartalom alatt, aki csak a szórakozás kedvéért elkezd kötözködni a tartalom szerzőjével vagy a többi kommentelővel?

Figyelt kérdés

Mindegy milyen tartalmakat nézek az interneten (Reddit, Youtube, stb.) mindig vannak olyanok akik direkt csak azért kommentelnek, hogy viszályt keltsenek, vagy bosszantsanak valakit?



Hozzáteszem, hogy én nem az a korosztály vagyok aki az internet világában nőtt fel (50 év felett), de a tudományos/tanári munkámhoz muszáj voltam elkezdeni használni a netet.



Az emberek tényleg itt vezetik le azt a feszültséget, amit nap-mint-nap ugyebár (ha jóérzésű illetőről van szó) nem mondanának az embertársaiknak?


Vagy épp az anonimitás az, ami ösztönzi őket erre?


2016. okt. 21. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A kettő együtt.

Tehát arc és név nélkül tudnak írni, jelen tudnak lenni nagy nyilvánosság előtt. És sokan itt élik ki a mindennapos frusztrációjukat, levezetik a feszültséget, vagy egyesek szimplán csak élvezik, hogy pár mondattal milyen felháborodást tudnak kelteni.

Vagy éppen azt élvezik, hogy ész nélkül nyomogatják a piros kezet. :)


Sajnos ezt a jelenséget nem lehet kiiktatni.

2016. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Trollkodni jó! Főleg az idióta kérdések feltevőivel.
2016. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon érdemes elgondolkodni, hogy ezek az emberi lények mi a frászt kezdenének magukkal napjainkban, ha nem létezne internet. :]
2016. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!